Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Butaság volna írni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Butaság volna írni a lánynak valamit vagy jól is elsülhet?

Figyelt kérdés

Ismerek látásból egy csajt, néhányszor találkoztunk is már életünk során mivel egy városban élünk. Bejelöltem ismerősnek ma és el is fogadott. Ahhoz, hogy megpróbáljam megismerni csak itt van lehetőségem.

Gondoltam adok magamnak egy esélyt azzal, hogy valamilyen semleges témában ráírok és meglátom milyen stílusban válaszol, esetleg viszi-e tovább a beszélgetést.

Tőletek (16-17 éves korosztály) kérdezem, hogy mi volna erre a legalkalmasabb?

21 éves vagyok.



2018. aug. 6. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Jó ötlet én támogatom de, akkor holnap írjál rá és ne legyen nagyon feltünő. Az lesz a legjobb megnézed Facebookon neki az érdeklődési körét és azzal kapcsolatos dologgal írsz. Pl egy: Cipőválasztás előtt álsz, ezért megkérded tőle, hogy segítsen neked hogy melyik a jobb márka stb.. Ha van valami írj nyugodtan.
2018. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én csak elhívnám, hogy nem lenne-e kedve találkozni valahol, eljönni valahova. Soha nem voltam az a neten írógatos, legjobban találkozásnál lehet teljesíteni. Aztán írógathatsz neki onnantól már. 22F
2018. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet :)
2018. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már mindegy.
2018. aug. 8. 16:40
 5/5 anonim válasza:
Mi lett?
2018. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!