Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tettszik és beszeltunk sokat és jatszottunk is együtt egy játékot. Többször is megkérdeztem hogy nem zavarok-e aut mondta nem . De aztan megkérdezte legjobb barátnőmtől hogy miért zaklatom őt y mert hogy ő csam egyszer rámírt és én azóta folyton írogatok. Ne írjak neki többet? :(

2020. jan. 13. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne irj neki egy ideig, ha hianyzol neki ugy is keresni fog. Ha meg nem, akkor nem eri meg a faradsagot:D
2020. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne írj neki majd ő keres ha meg nem akkor igy járt megerdemli akkor..
2020. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ugyan már nem tini vagyok, de hagyd ezt a barmot, jobbat érdemelsz...
2020. jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat , ma levegőnek neztem pedig többszor is találkoztunk a folyosón. Ő nem biztos hogy látott mert bebújtam egy társaságba ^^

De első a felvételi még egy pár napig :)

2020. jan. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!