Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hány éves pasikkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány éves pasikkal voltatok már együtt úgy?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok ti? :)
2020. jan. 26. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
18 éves vagyok, a barátom 25 éves. Az előző barátom egy évvel volt idősebb tőlem.
2020. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak velem egykorúval voltam még együtt, rosszul tettem, hogy nem idősebbekkel kezdtem ki
2020. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Voltam régebben velem egykorúval de nagyon éretlennek tűnt hozzám képest.

Most 19 éves a párom

17/L

2020. jan. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

17 voltam mikor összejöttem egy velem egyidős sráccal, de a szexig nem jutottunk el, volt előjáték, de a szexet nem akartam vele. Ő meg nem erőltette.

18 évesen ismertem meg utána egy 21 éves pasit, vele vesztettem el. Bánom, mert nagyon nagyon béna volt. Mivel vele vesztettem el ezért úgy voltam vele, hogy viszonylag sokáig ki kell vele húznom. Nagyon sokat szenvedtem vele, egy szenvedés volt vele az élet, végül 1,5 év után szakítottam vele, de akkor már folyamatosan ideges voltam, és az undor kerülgetett. Tudom nem sok idő, de nem bírtam vele tovább.

Jelenleg szingli vagyok. De nem is kell senki még "arra" sem.

2020. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!