Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyjából leírom a helyzetet. Szóval van egy osztálytársam, akivel elég jó barátok voltunk amióta elkezdtük a gimit. Kb 1 hónapja vettem a bátorságot és bevallottam neki, hogy többet érzek. Kiderült hogy ő is (már egy jó ideje) csak egyikünk sem szerette volna cringé tenni a helyzetet és elrontani alapból volt. 1 randin voltunk azóta beszélgetünk suliban, messengeren is délután de nincs semmi. Mármint ilyenkor ugye várja az ember, hogy felvessen egy másik találkát, elhívjon, de nem történik semmi. Szóval tippeket kérnék, hogy mit csináljak, mert szerintem ez mindkettőnknek új és nem merünk lépni, de kéne. köszi előre is:)

2020. febr. 5. 18:31
 1/3 Stark2000 ***** válasza:
Gondolom te vagy a fiú. Ebben az esetben szerintem neked kellene még kezdeményezni randit, találkát, közös sétát, bármit. A cél, hogy ismerkedjetek, próbáljatok közelebb kerülni egymáshoz. Persze lehet suliban is, de szerintem jobban megy ez az embernek az elején ha kettesben van csak a másikkal. Elméjíteni inkább ilyenkor lehet a dolgokat.
2020. febr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem, pont a lány vagyok :D de én voltam a kezdeményező, mert szegénynek nagyon kevés önbizalma is van, de úgy gondoltam hogy ha már mindketten tisztában vagyunk azzal h mit gondol a másik, megjön a bátorsága
2020. febr. 5. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

"Lenne kedved suli után/hétvégén találkozni?" Ennyi. A válaszból lehet következtetni, hogy mit is gondol komolyan. A helyszín szerintem tök mind1, sétálgattok valamerre, ha láttok valami érdemlegeset benéztek. Igazából ez Nekem mindig bejött, és ha tényleg szeret, akkor nem fogja ezt cringe-nek gondolni. Szerintem semmi fura nincs abban ha egy lány hív el egy fiút valahova:)

Sok sikert, majd ha gondolod priviben megírhatod, hogy hogy alakult:)

16/F

2020. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!