Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen szeretnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen szeretnétek házasodni és gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Kérlek, hogy írj kort és nemet!

2020. febr. 6. 19:39
1 2
 11/12 anonim válasza:
62%
Én mindig is úgy terveztem, hogy fiatalon házasodok, gyereket pedig 24 éves koromig szeretnék. Terveztem egy listát, ami alapján terveztük az életünket. Gondolok itt arra, hogy mindent megvegyek magamnak amire szükségem van, legyen egy fix munakhelyem, lakásom stb. Szépen haladtunk sorban, elértük minden célunkat amiket eddig elterveztünk. 2016-ban, 22évesen az esküvő, 2019-ben, 25 évesen pedig a kislányom született. Javaslom neked is ezt, nekünk bejött, boldogok és kiegyensúlyozottak vagyunk😊
2020. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Házasságot pár éven belül, gyereket soha

21/N

2020. febr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!