Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy srác, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy srác, aki végzős és én két évvel alatta járok, attól még megkérhetem, hogy korrepetáljon matekból?

Figyelt kérdés

Mert hogy most lesz az érettségi, meg hogy nem e felejtette el a 10.-es tananyagot, stb stb. Viszont elég okosnak tűnik, én pedig szeretnék így kicsit a közelébe kerülni.

16/L



2020. febr. 10. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de aranyos :D
2020. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát érettségire kell neki tudni a 10-es tananyagot is :D
2020. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Aranyos ötlet, szerintem próbáld meg :D
2020. febr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cuki és tényleg jó ötlet de szerintem csak akkor csináld ha tényleg jól jönne a korrepetálás és nem csak egy teljesen kamu indok ez. Mert benne van a pakliban hogy őt nem érdekled vagy pénzt kér majd érte stb. És akkor eléggé bunkóság lenne egyből visszamondani.
2020. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!