Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy fiúval több részletben összesen kb 2 hónapig voltam együtt, szakítottunk, de azóta is csak rá gondolok, és nem tudom elfelejteni, akkor annak van valami jelentése, és van értelme még reménykedni?

Figyelt kérdés
Sok fiúval ismerkedtem eddig életemben, de olyan még nem volt, hogy valakit ennyire nem tudtam elengedni. Mióta megismertem, más fiúk teljesen hidegen hagynak.
2020. febr. 13. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából ez is elmúlik, ahogyan minden, de véleményem szerint felesleges valamit erőltetni, ami amúgy sem működött. Főleg, ha az két hónap volt, ami nem egy hosszú kapsolat O:)
2020. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy több részletben? :D neked vagy még nem való egy párkapcsolat mert minden kis baromságnál szakítasz vagy egyszerűen nem illetek össze. Egy normális párkapcsolatnál nincs ilyen,hogy több reszlet..vagy együtt vagyunk,vagy lezárjuk. Ha nem passzoltok,akkor hagyjátok egymást. Majd lesz más. Így értelmetlen.
2020. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!