Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőmmel 8 hónapja együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 8 hónapja együtt vagyunk de a szülei mostanában eltiltják nagyon mert féltik és stb. Én küzdök h többet tudjunk találkozni de a barátnőm nem mer szembe szállni a szüleivel értem. Van szerintetek ennek még értelme?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később majd engedékenyebbek lesznek a szülők. Az is lehet, hogy nem. Ha úgy érzed, nem szeretnéd még feladni, akkor mutasd meg nekik, hogy nincs értelme félteni, mert bízhatnak benned
2018. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... Es próbálok még küzdeni talán jobb lesz minden :/
2018. jún. 23. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
De valami történt, hogy 8 hónap után kezdik el tiltani? Elszökött veled buliba, részegen ment haza, leromlottak az év végi jegyei, vagy hasonló? Ok nélkül az elejétől tiltották volna tőled, de ha ilyen sokáig engedték, akkor oka van, hogy meggondolták magukat.
2018. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a kapcsolatotunk elejétől kezdve ellenezték a lány szülei h velem van... De ugye egy városba járunk suliba és így mindennap tudtunk találkozni de ez megszünt mert itt a szünet és már nincs rá ok h a szülei beengedjék városba... Es épp ezért tettem fel a kérdést is
2018. jún. 23. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, esetlen ne ő menjen hozzád hanem te menj ki hozzájuk. (Még ha nem is jártok át egymáshoz, akkor is inkább hozzá közelebbi helyeken találkozzatok.) Mindig vidd haza időben, és ha náluk vagy akkor legyél tisztelettudó a szüleivel, stb. Legyél tipikus "mintafiú" akit minden szülő akarna a lányának, és így valószínű hogy már nem lesz okuk eltiltani tőle. Amikor meg nem tudtok találkozni, beszéljetek messengeren (úgy értem hogy hívásban/videohívásban, csak a messenger az ugye ingyenes és tuti van mindkettőtöknek).
2018. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát megprobálom és köszönöm.
2018. jún. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!