Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen tényleg létezhet? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen tényleg létezhet? Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Hamarosan egy éve hogy nem beszéltem azzal a fiúval akivel kölcsönösek voltak az érzéseink de összevesztünk, és végül nem vágtunk bele a közös kapcsolatba. Viszont még a mai napig sokat gondolok rá, és bár tudom hogy nem passzoltunk össze nem tudom őt elengedni. Azóta sem volt kapcsolatom senkivel.

2020. febr. 18. 22:49
 1/6 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy az érzéseid még tényleg valósak és erősek iránta, akkor keresd meg; beszélj vele, hátha neki is vannak még érzései irántad. Egy próbát megér. Viszont ha esetleg (mint ahogy te is írtad), nem illenétek össze, akkor tedd magad túl rajta, és keress egy olyan fiút aki megérti és viszonozza az érzéseidet
2020. febr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Olyan nincs hogy nem illetek össze :)

Ha normális srác, beszélj vele.

Ha ennyi idő után is érzel valamit.

Itt nem is kérdés hogy össze illetek :)

2020. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Keresd meg, és beszélj vele.
2020. febr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy sejtem ő nem viszonozza ezeket az érzéseimet 😅 Szerintem konkrétan utál
2020. febr. 19. 22:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? Hogy viselkedik?
2020. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam, nem beszéltem vele azóta. De elég csúnyán vesztünk össze
2020. febr. 20. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!