Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy tőlem kb 10 évvel idősebb srác, aki tökre jófej, én is bírom, de csak, mint barát, viszont ő meg szerelmes belém, illetve nekem van egy nagyon jó párkapcsolatom, amiről tud is az illető. Szerintetek mit tegyek? A barátságot szeretném megőrizni, viszont nem tudom, hogy jó ötlet-e.

2018. okt. 29. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy ált. iskolás fiú barátmmal volt ugyanez. Többször is bevallotta, hogy ő többet akar, mint barátság. Viszont én sosem áltattam, mindig kerek perec megmondtam neki, hogy én csak barátként tekintek rá. Azóta is nagyon jóban vagyunk, rendszeresen beszélünk. Már más városban lakunk, de néha össze futunk. Az utóbbi időben már úgy érzem, hogy ő is csak barátként tekint rám. Én is féltem ettől eleinte, volt is, hogy gondolkoztam rajta, hogy meg kéne szakítani ezt a barátságot, de nem volt szívem, mivel amúgy nagyon jóban vagyunk. És megérte. Az a lényeg, hogy mindig mondd meg neki az igazat, hogy te nem szeretnél többet. Ha elég erős a barátság, kibírja.


24/L

2018. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeptember óta tart, hogy ő többet érez, mint barátság, azóta mondom neki mindig, mikor szóba jön, de minél jobban hangsúlyozom annál jobban mutatja ki érzéseit. (Ma reggel pl azt írta, hogy nagyon hiányzom neki)
2018. okt. 29. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen próbatételek mindig vannak és lesznek az életben, s ezek erősítik a párkapcsolatot. Ha elég erős a párod iránti szerelem, nem történik semmi, de ha a pasid hagyja lanyhulni az érzelmeket, előbb-utóbb megnézheti magát.
2018. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem hagyom el, őt szeretem, engem az zavar, hogy a másik nem érti meg, hogy nem akarok tőle többet, mint barátság
2018. okt. 30. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!