Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek? Volt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy hónapja ismerkedtünk meg,nagyon kedvelem meg jól kijövünk,jókat tudunk beszélgetni...viszont az egyetlen ami az egésztől visszatartana,hogy legyen belőle valami,az amilyen a külseje,nem igazán az én elképzelésem...de ugyanakkor meg jól érzem vele magam és nagyon ritka az ilyen..tehát most kicsit tanácstalan vagyok,tudom ez nem barátság,számít azért a külső is,attol független ki mit mond...18/L

#nehézség #Barátság/Kapcsolat
2019. febr. 3. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a külső a leglényegesebb egy kapcsolatban. Ha jól érzed magad vele és úgy érzed, jó kapcsolat lenne, vágj bele. A többit az élet úgyis eldönti.
2019. febr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogyne számítana?!

Nem találod vonzónak = nem akarod, hogy a pasid legyen

De barátok attól még lehettek mert jókat beszélgethettek és lehet minden olyan amilyen eddig de nem fekszetek le meg nem jártok. Ami igaziból oké, mivel a barátaidat nem kell vonzónak tartani mert nem azért a barátaid mert szépek vagy ilyesmi :D

2019. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan eset hogy a belső miatt nagyon jól érzed magad vele,viszont a külseje nem vonz.Nehéz ügy az tény.Gondold átt ezt tudom tanácsolni.Lehet ha otthagynàd őt akkor találsz egy jóképű macsót,viszont a belső értékei konkrétan taszítana téged.A te korodban lassan olyan döntéseket kell hoznod,amit később jobb ha nem bánsz.Ha 13 vagy 15 éves lennél akkor tuti a külseje miatt maradnál vele.Viszont ha jó a felfogásott,optimosta vagy,akkor nem csak a külsőt fogod nézni,még akkor sem ha az fog meg,a belső pedig megtart.Gondold átt
2019. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!