Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 év körüli fiúk is vágynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 év körüli fiúk is vágynak igazi kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Olyanra, ami túlmutat azon, hogy bejelölik minden lehetséges oldalon, hogy kapcsolatban vannak. Vagy ennek a gondolata taszít, ijetséggel tölt el titeket?


Elég sokat gondolkoztam ezen, hogy amennyiben mondjuk megszólítanék egy ilyen korú fiút, akkor nézne rám úgy, mint lehetséges barátnő? Vagy eszébe sem jutna? Egyáltalán lehetséges ilyen életkorban egy normális kapcsolatot kialakítani?


Igen, valószínű, hogy ez csak az én agymanésem, és semmi igazság nincs benne, de nem hagy nyugodni a kérdés. 16/L



2020. febr. 19. 00:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

Biztos van, de félek, hogy nem azok között akik neked bejönnének. Le merem fogadni, hogy azon lányok közé tartozol, akinek szintén csak a menő, jó képű pasik jönnek be. Akik átlagosak, azokat meg leszarod.

Hát megsúgom, aki menő, az csak megakar kurni. Aki gondolkodna komolyban, az a kevésbé helyes srácok között található. Csak átlagban őket nem veszitek észre, mert nem szövegzsákok, nincsenek a középpontban. Túl unalmasak nektek.

2020. febr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem, csak feláll a farkuk és dugni akarnak, de agyilag még (zoknik) ovisok.
2020. febr. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Ha ilyen hulye kerdes fogalmazodik meg benned, eleg eretlen lehetsz.

Lehet 16 evesen is normalis kapcsolatot kialakitani, csak erobefektetes es jo partner kell hozza.

2020. febr. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

16 évesen egyetlen dolog érdekli őket.

Bejutni a bugyidba.

16 éves fiúval komoly kapcsolat? :D

Jót nevettem... agyilag éretlen álló farkú kisfiúk még nulla (élet)tapasztalattal.

2020. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

#4 Persze, mert érett 16 éves srác nem is létezhet igaz?


Gratulálok....

2020. febr. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

#5... 16 évesen MITŐL lenne élettapasztalata???

Ugye érted az ellentmondást!?

Az összes 16 éves azt hiszi érettebb a koránál.

Nem kell öntudatoskodni, 16 évesen fizikailag nem lehet érett.

2020. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

Milyen érett 16 éves, pubi?!

26 évesen is olyanok még, mint a kisgyerekek, sőt, a mai világban már 36 évesen is. Mamahoteleznek, ülnek anyucika szoknyáján.

Nem attól leszel érett, hogy cigizel meg drogozol, hülye gyerek.

2020. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

:DDD Érett 16 éves!?!

Nem leszel attól érett, hogy RTM szart hallgatsz a panelban, meg anyádék háta mögött cigizel meg beleiszol apád dugipiájába a panelben.

Azért az vicces, amikor 16 évesen felcsapjátok a kapucnit, elszívtok egy cigit a panel sarkán és csúnya nézéssel körülnéztek mennyire szar ez az élet. :DDD

Édes istenem...de tényleg. Mitől vagy tapasztalt meg érett? Mesélj kérlek.

6.-ban megcsalt valami 14 éves kislány? A szüleid elváltak? A tanárok meg pikkelnek rád igaz?

:DDD

Bazz... ezt a nyomorék generációt...

2020. febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Biztosan van olyan, aki igen. De a nagy többség nem. Vagyis vágynak barátnőre, kapcsolatra, de általában nem lesz hosszú, mert még nem érettek rá. Inkább jobb ismerkedni, tapasztalni. Több kapcsolatot kipróbálni. Szerintem nagyon ritka ilyen korban a hosszú kapcsolat.
2020. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Én 16 évesen csöppentem bele egy 2 éven át tartó kapcsolatba, aminek az vetett véget, hogy kiköltöztek más országba sajnos és a lánynak muszáj volt velük tartania, amit így már nem bírtunk, főleg én. Szóval, aki itt fikázza a 16 évesek érettségét, az valószínűleg magából indul ki, de ettől függetlenül vannak olyan 16 évesek, akik komoly kapcsolatot szeretnének.


Azzal viszont egyetértek, hogy minden 16 éves érettebbnek hiszi magát a koránál, velem is így volt, de az élet felpofozott ebből az álomvilágból :D

2020. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!