Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 16 év körüli fiúk is vágynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 év körüli fiúk is vágynak igazi kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Olyanra, ami túlmutat azon, hogy bejelölik minden lehetséges oldalon, hogy kapcsolatban vannak. Vagy ennek a gondolata taszít, ijetséggel tölt el titeket?


Elég sokat gondolkoztam ezen, hogy amennyiben mondjuk megszólítanék egy ilyen korú fiút, akkor nézne rám úgy, mint lehetséges barátnő? Vagy eszébe sem jutna? Egyáltalán lehetséges ilyen életkorban egy normális kapcsolatot kialakítani?


Igen, valószínű, hogy ez csak az én agymanésem, és semmi igazság nincs benne, de nem hagy nyugodni a kérdés. 16/L



2020. febr. 19. 00:34
1 2
 11/13 Stark2000 ***** válasza:

Párkapcsolatot akarhatnak (bár, inkább a szexualitás ami érdekli őket szerintem), az más kérdés, hogy ehhez mennyire érettek.

Nekem 16 évesen lett vége az első kapcsolatomnak, ami 9 hónapig tartott. Egyértelműen nem tudtam normálisan kezelni a problémákat, veszekedéseket, ahogyan a párom se a maga 15 éves korával akkoriban - hozzáteszem, ez is vetett véget a kapcsolatunknak. Szerintem 16 évesen eléggé ritka az a tini, aki tényleg mondható érettnek. Komoly, kb "házasságkötésbeli" dolgokat kár is beleképzelni ezekbe a kapcsolatokba ennyi idősen. Általánosítok csak, de azért elmondható, hogy ennyi idősen nem valószínű, hogy megtalálod életed párját. Tapasztalgatni kell, hogyan működnek ezek a dolgok és nem szabad félni a csalódástól. Később úgyis ezekből merít tapasztalatot, tanulságot az ember, hogy később ki tudjon alakítani egészséges párkapcsolatot hosszútávon.

2020. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Az én barátom szerencsére normális kapcsolatra vágyik, nem csak szexre. és 16 éves szóval igen vannak, de tényleg nehéz találni. Saját tapasztalatból mondom hogy inkább ne neten akarj barátot találni ha ez megfordult a fejedben esetleg

16/L

2020. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Mi a f sz, miért pontozták fel ennyire a sok agresszív kommentet? Ne legyetek már ennyire előítéletesek meg szűklátókörűek. Igenis létezik érett 16 éves gyerek. És nem, nem attól érett, hogy minden héten lerészegedik, hanem hogy értelmesen, logikusan, éretten gondolkodik a világról, mindenről megvan a saját kultúrált véleménye. Ehhez képest az előttem szólok sokkal gyerekesebben, sokkal kultúrálatlanabbul szólták le az egész generációmat kizárólag a többség miatt... Mindig vannak kivételek 🙃 16F
2020. febr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!