Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellett volna tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal beszélgettem snapchaten minden rendben volt, de azt mondta: szexeljünk telefonon, erre azt tudtam mondani, hogy ez kivitelezhetetlen.

A lány azóta nem beszél velem.

De amúgy is élőben nem kell produkálni magad, nem kell improvizálni, ott bármikor megölelheted, megcsókolhatod és nincs rajtad akkora nyomás.

Telefonon hogy lehetne szexelni, nem is látjuk egymást, ha egy butaságba mentem bele, annak örülök, de ha elbénáztam a lehetőséget, dühös vagyok.

Melyik az igaz?


2020. márc. 17. 13:51
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
62%

Kérdés, hogy ő ezt mennyire gondolta komolyan.


Valószínű képküldözgetés, "mocskos" fantáziák megosztása lett volna köztetek így. Esetleg felhívjátok egymást, és elmondjátok, hogy épp mit csináltok magatokkal - ezt had ne én magyarázzam el.


Amúgy ne sajnáld, max láthattál volna cicit. Azért az ilyenekből szerintem nem túl gyakran lesz rendes szex - életkor is befolyásol mondjuk.

2020. márc. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az volt, de ez a helyzet teljesen megbénított, most ha azt mondom neki sz*pj*n le nem tudta volna megtenni, de megvan, azt kellett volna elmondanom amit akartam volna csinálni vele, a kutya vigye el.
2020. márc. 17. 14:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Amint lehet kijavítom egy másik helyzetben, a k*va életbe.
2020. márc. 17. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó , hogy nem mentél bele, ha most még nem is így látod, később rá fogsz jönni, hogy jobb ez így.
2020. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen mielőtt megtanul valamit az ember, mindig besz*pja, de utána jó lesz és mindig tudja.
2020. márc. 17. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet erotikus távelőadó művész volt.

Van aki arra is fel izgul, hogy csak úgy csinálnak beszédben, mintha szexelnének.

Vagy képekben. Mivel telefont írt és ugye ma már beszélni és írni is lehet így nem tudom melyikre gondolt.

Én személy szerint ezt hülyeségnek tartom.

2020. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó volt a csaj, kár érte, de olyan, mint ő lesz másik.
2020. márc. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!