Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Beleszerettem egy srácba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy srácba akibe nem kellett volna de nem tudok máshogy érezni mit kéne tennem? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Nem olyan régen szakítottunk az exemmel. Mind a ketten éreztük hogy ez már nem a régi és inkább elváltunk békében és jött a szokásos szöveg hogy maradjunk barátok. Születésnapi bulim rá egy héte volt és sokan ott voltak közöttük az exem meg a haverjai is. És az egyik haverjával (előtte is nagyon jóban voltunk) nagyon közel kerültünk egymáshoz azon a bulin annyira hogy egy éjszakás kaland lett a vége.De az után az este után egyre többet beszéltünk és elhívott randira.

Itt kezdődött a baj mivel a fiú a legjobb barátnőm exe(a fiú dobta őt) és már az egy éjszakás után is nagyon rosszul éreztem magam emiatt mivel tudom hogy még mindig szereti.

Elmentünk randizni egyre többször és rájöttünk hogy erős érzéseket táplálunk egymás iránt.

Nem merem elmondani a legjobb barátnőmnek, már 3,5 hónapja szakítottak de még mindig nem tette túl magát a fiún és érzem hogy titkon azt reméli hogy még együtt lehetnek. Tudom hogy borzalmas barátnő vagyok és el kéne neki mondanom az igazat de nem tudom hogyan tegyem meg anélkül hogy nagyon megbántanám.



2019. okt. 20. 13:37
 1/2 Anna0728 ***** válasza:
Klisés szöveg lesz, de ha már 3 és fél hónapja szakítottak, és szeret téged, akkor elfogja tudni fogadni. Nem lehet könnyű, ettől nem leszel szörnyű baraátnő, mert ezt nem te irányítod, hogy kibe szeretsz bele és kibe nem, és ezt neki is megkéne érteni. És ha a sors úgy gondolja hogy együtt lesz a sráccala abrátnőd akkor egyszer csak együtt lesznek, mer túgy kell lennie. A barátnőd összefog törni, viszont ha szeret téged elfogadja hogy nem te döntöd el a szerelem kérdést, viszont egy ideig távolság tartó lesz
2019. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy barátság vége.
2019. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!