Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki csak kihasználni akar?

Figyelt kérdés

Van egy idősebb srác,aki tudta az elején is,hogy tetszik meg minden,de mindig mondta,hogy ő nem olyan,hogy megrontson valakit is. Amikor meg kettesben voltunk megkérdezte,hogy nincs e kedvem csak olyan kapcsolathoz. Én persze azonnal vissza utasítottam.

Aztán pl ott az osztálytársam aki szintén ugyan ezt végig csinálta velem,de azt is elutasítottam.

Ő meg azóta lese sz*r.

Az a baj,hogy csak fiúkkal tudok barátkozni,mert az osztályunkban kb..egy lány van..az meg ilyen antiszoc.

Osztálytársaim sokszor csak azért beszélnek velem,mert kell nekik a füzetem vagy a leckét elkérik. Amúgy egyik sem beszél velem nagyon.

Én próbálok velük beszélni,de mindig olyan témát hoznak fel amihez nem tudok hozzá szólni vagy csak annyit mondanak,hogy Te ehez nem értesz!

Mostanában csak az a menő meg a jó aki azonnal kapható az ilyen dolgokra?

17/L


2020. márc. 21. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, az olyanok ugyanúgy ribik, mint régen. Az ilyen kapcsolatok megszakadását én nem bánnam, el sem gondolkoznék azon, hogy bennem van-e a hiba.
2020. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kölcsönösség elve és a kapitálista mentalitás arról szól, hogy mindenért cserébe várnak valamit. Ugye?
2020. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem, hogyha ilyen rossz emberek vesznek körül akkor ne barátkozz velük, hanem keress mást. Sokszor érzi úgy az ember, hogy nincs senki se akire számíthat, de szerintem ettől függetlenül ezektől az emberektől távolodj el, mert nem fognak megváltozni.

Egyébként velem is szoktak ilyen dolgok történni, de ki kell tartani :/

2020. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!