Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon miért nem akar rámtaláln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem akar rámtalálni a szerelem? Mert már szeretnék egy olyan lányt aki nem kihasználni akarna! 14/F

Figyelt kérdés
Szóval igazából én egy 14 éves srác vagyok egy kicsit félénk de nem annyira,hogy ne merjek vele beszélgetni úgy ha mondjuk a szemébe nézek.De ha van valakinek kedve beszélgetni írjon privátba.(kb 13-16 lenne az életkor határ )
2016. júl. 25. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem 14 évesen nem ilyeneken kellene gondolkodnod, várj még pár évet.
2016. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem olvastam tovább onnan hogy 14 éves srác vagy :)


pacsi x)

2016. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Még bőven ráérsz, hogy szerelmes legyél:)
2016. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert éretlen vagy :D Mint a 14 évesek 90%-a. Ebben a korban nem is valószínű hogy lesz normális kapcsolatod. Nyugi 15-16 évesen se fogsz lekésni semmiről :)

16/L

2016. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
14 éves... hühh. Én 16 éves vagyok, és képzeld, nem olyan borzasztó csaj nélkül élni. Először fejleszd magadat, keress hobbit, keresd meg amiben jó vagy. Ismerkedj, szerezz barátokat. Ahhoz, hogy csajod legyen, kiegyensúlyozottnak kell lenned egyedül is. Ez már fogadjunk megint a média hatására van, h azért akarsz már ilyenkor barátnőt, mert ez a menő... Ha meg egy jóbarátot szeretnél, akkor viszont ezt szerintem ne csajjal kompenzáld. Sok korunkbeli lány azt se tudja, hogy mit akar. (tisztelet a kivételnek) 16f
2016. júl. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!