Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás utáni tovább lépés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni tovább lépés?

Figyelt kérdés

Oké, rendben, nagyon sok helyen lehet erről olvasni de gondoltam én is megkérdezem.

1 évig voltunk együtt (ez tudom, soknak nem olyan hosszú idő). A szakítást nem láttam előre, egy vita pattintotta ki. Ennek 2 hete. Azóta neki van egy másik barátnője és azt igen kedvesen a tudtomra is adta.

Nem tudok egész nap a gépen lógni filmezni, és 1 barátnőm van csak akivel tudok erről beszélni. Nappal csak-csak eltudom magam foglalni, bár az se sikerül mindig, este viszont jön a konkrét rémalom, hisz ott semmit nem tudok csinálni. Aludt itt, sokat volt velem így mindig eszembe jut ő, a hangja és persze a dolgok amik történtek.


Hogyan tudok tovább lépni? Mit tudtok tanácsolni, hogy enyhüljön a fájdalom? Miket csináltatok ti ezekbe az időszakokba?



2020. márc. 27. 10:29
 1/5 anonim válasza:
0%
Hivogasd telefonon folyamat, kövesd az utcán és a legfontosabb verd meg az új nőt. Én is ezt tettem.
2020. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát... Ő... Köszi
2020. márc. 27. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 nem vagy vicci:(

Kedves kérdező!

Tovább lépni csak úgy lehet, ha próbálod kizárni és nem gondolsz rá

Nagyon fáj most, tudom.. ismerős a szitu

Csak annyit tudok mondani, hogy az idő gyógyítja a lelked. Koncentrálj másra, helyezd magad középpontba + azokat akik melletted állnak, a családodat, barátaidat. Legyél sokat társaságban, foglald el magad hogy ne legyen időd keseregni.

Este meg.. hát igen, az a fájdalmasabb rész.. hallgass zenét, beszélgess másokkal. Ne rágódj a múlton, mert ettől nem fogod jobban érezni magad.

Csinálj olyanokat amik boldoggá tesznek, legyél azokkal akik boldoggá tesznek.

További szép napokat:)

17/l

2020. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en is megvertem az uj nojet. lenyugtat amugy komolyan mondom, persze ha te nem vagy ilyen es nem artott neked a csaj akkor butasag. szivesen beszelgetek veled errol ejszaka. eppen ugyanezeket elem at
2020. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm #2


#3 nem ártott nekem a lány, és szerintem a volt párom őt is csak kihasználja (ha nem, akkor tényleg sok boldogságot tudok kívánni nekik) ezért nem szeretném bántani, és nem is vagyok valami hajtépős lány

2020. márc. 27. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!