Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom "megcsalt"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom "megcsalt"?

Figyelt kérdés

Nos... Ez egy roppantul egyszerű történet, igazából csak mások véleményére lennék kíváncsi... 18F


Volt egy távkapcsolatom, a csajszival egyszer találkoztunk, de vagy 1-1,5 évig beszélgettünk, Ő Esztergom közelében lakott, én pedig Szolnok felé, viszonylag középúton találkoztunk, a nyugatiban...


Találkozás után elég hideg lett hozzám, de le kell azt is írnom, hogy a csókoknál sem volt valami aktív, szóval alig viszonozta...

Annyi a lényeg, hogy szakított velem azzal az indokkal, hogy "megcsalt"... Azt mondta, hogy találkozott egyik ismerősével, aki megcsókolta, de nem is viszonozta... Érdekes igaz? :D Ez szerintem nem megcsalás, csak egy indokot keresett, mert ki akart lépni a kapcsolatból... Idézek pár mondatot tőle: "Én nagyon szeretlek, de megkavarodtam, és már nem tudom folytatni ezt veled" :D Személy szerint magamban keresem a hibát, biztosan nem olyat kapott a személyes találkán amit várt, esetleg nem vagyok elég jó... Bármi oka lehet ennek... Mi a véleményed erről?



2020. márc. 28. 20:29
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem ne magadban keresd a hibát inkább csak nem tetszettél neki komolyan. Nekem is colt hasonló csak nem távkapcsolatban. De ha ilyen a lány hogy nem őszinte akko ne foglalkozz vele nem éri meg☺
2020. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Stark2000 ***** válasza:
100%

Ezért nem alapozunk első találkozó nélkül semmire sem..


Egyébként pedig ha megcsalt, ha nem, szerintem keress a közeledben valakit aki viszonozza az érzéseidet, őt pedig felejtsd el. Nem feltétlen veled van a hiba, csak talán nem vagy maximálisan az ő esete, más volt az elképzelése veled kapcsolatban chaten, mint élőben.

2020. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék, hogy kilép még ilyen kezdeti szakaszban, nem akkor, mikor már mondjuk hónapok óta együtt vagyunk normálisan (ne haragudj, nem bunkó akarok lenni, de az ilyen netes cseteléseket egyszeri(!) személyes találkozással én nem tudom kapcsolatnak tekinteni). És be is következett a távkapcsolatok legnagyobb veszélye, hogy megismerkedett valakivel a közelben, akivel rendszeresen tud találkozni. Ez sajnos várható volt. Egyébként szerintem őszinte volt, elvégre tényleg megkavarodott olyan értelemben, hogy megtetszett neki valaki, akivel már smárolt is, így nem érezné korrektnek, ha ezentúl is irogatná neked a szerelmes üziket, mintha mi sem történt volna.
2020. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
találsz jobbat mint egy halálf@$zán lévő csaj akivel 1x találkoztál
2020. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem volt a párod,csak egy lehetőség.

Nem tetszettél neki, mást várt,vagy tényleg közben összejött valakivel,ennyi,engedd el.

2020. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben így írtam volna ki a kérdést: A "párom" megcsalt?
2020. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne magadat hibáztasd nem te vagy az oka a párod viselkedett csúnyán nem mondta meg neked az igazat nem volt bátorsága hozzá csak ki fogásokat keresett. Keress magadnak olyat aki közeledben lakik. Én tapasztalatból beszélek velem is hasonló történt.
2020. márc. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi idősen ne nagyon akarj távkapcsolatokat létrehozni.

Annyi kapható, kedves, vagy éppen erős és ambiciózus, ha azt szereted, nő van mindenfelé amennyit nem szégyellsz felszedni

2020. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!