Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok azok után a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azok után a fiúk után mennek akik nem mutatnak irántuk érdeklődést. Ebbe lehet valami igazság?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 20:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%

Nyilván lehet benne igazság, mert vannak ilyen lányok.

Én srác vagyok és nekem is az többnyire a tapasztalatom, hogy akkor nyomulnak, ha az ember közömbösséget mutat vagy esetleg a neten ritkán válaszol. Pedig nem taktika nálam csak nehezen kötődök. Viszont, amikor jön egy olyan lány, aki iránt igen az meg pont érdektelennek tart vagy nem tudom, mert belekényelmesedik, hogy akármit ír, a másik fél majd fenntartja a beszélgetést :D

2020. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek ugyanerre a kérdésre a válasz más, ha felnőttkorról van szó?
2020. ápr. 4. 22:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Tedd fel a felnőtt párkapcsolatokban is a kérdést és akkor össze tudod hasonlítani a válaszokat.
2020. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!