Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit lépnétek ha egy tini...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnétek ha egy tini meleg srác rátok írna?

Figyelt kérdés

Unokaöcsém haverja írt rám. Együtt voltam lézerharcolni még március elején unokaöcsémmel és barátaival.

Jókat szórakoztunk a csapatban. A srácról viszont tudja mindenki, hogy meleg. Szeretne jobban megismerni azt mondta.

Gondolom mire gondol. A bajom, hogy mindig izgatott, hogy vajon sráccal milyen és menne-e tényleg. Azonban félek ha belemegyek elpletykálja unokaöcsémnek.

Ti mit gondoltok? Főleg mi van akkor ha élőben majd meggondolom magam...


2020. ápr. 4. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Én biszex vagyok és a tinisrácok a kedvenceim, sztem menj bele max ha nem akarsz komoly dolgot szólj neki, én jól megaláznám a helyedben a kissrácot
2020. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez igen nehéz kérdés. Én személy szerint azt mondom, ha bejön és izgat akkor csapj bele. Amúgy kicsit irigykedek, mert én se voltam sráccal és izgat, de nekem nem írt így egy tini :(
2020. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, mit akart 1. a megalázással, elég primitív lenne.

Ha izgat, szerintem is vágj bele. Bátorság, és nem fogod meggondolni magad :)

2020. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Egy tini sráccal én is benne lennék. Szerintem vágj bele! Nem fog beköpni.
2020. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
De meleg van itt.
2020. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.
2020. ápr. 5. 11:08
 7/7 anonim válasza:
Fogadd el az ajánlatot!
2020. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!