Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy barátom megsimer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy barátom megsimer mást a karantén alatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utálom,hogy nem tudunk találkozni.Érzem,hogy egyre türelmetlenebb,és feszűltebb vagyok.

A barátom,többször megjegyezte,hogy nem tudja meddig bírja még..

Már azon gondolkoztam,hogy jussak le,de a vonaton tuti elkapnak,ha ellenőrzés van.

Autom nincs hogy menjek.

Már előjöttek a pánikrohamaim is,meg az idegösszeomlások.

Nem láthatom a párom, dee a vének,meg bingó estre járkálnak. Barátnőm mamája is ment egyik nap...Ezek után le akartam szökni,de persze nem sikerűlt.Mit csináljak? Ugy érzem,sose fogom látni,vagy mire odajutnék,megismer valaki mást..


2020. ápr. 14. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ebből az látszik, hogy nem bízol benne. Bizalom nélkül ez nem működik. Én se találkozok a párommal, de minden nap beszélünk telefonon. Egy pillanatra se merül fel ez a gondolat, mert bízok benne és szeretem. Ha emiatt tönkremegy a kapcsolatotok, az amúgyse működött.
2020. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért pánikolok ezen mert nekem eleve baj van bizalom terén,mert mindig átvertek. Most itt van ő,és alapból sose féltékenyledtem,de mióta karantén van valami más lett.Amúgy meg ő emlegeti,hogy nem bír már ennyit várni.Nekem ez nem túl biztató.

Egész nap hiányzik,és ha végre beszélünk,megjegyzi ezeket,és csak idegesebb leszek.

2020. ápr. 14. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol ismerkedne meg mással szerinted ilyenkor? 🤦🏼
2020. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy meg menjen ő hozzád, ha már ennyire nem bír magával. Miért kell neked becsicskulni neki?
2020. ápr. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia

Ha bíztok egymásba akkor ez nem jelent problémát.Az en pasim is távol van tőlem és még a gondolat se fordult meg a fejemben hogy ő félre fog lépni

2020. ápr. 15. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hol ismerdekne ilyenkor? Pl úgy,hogy ő azért eljárkál🤦‍♀️.Tegnap is volt valahol,full részegen ment haza,és tudom,hogy voltak ott csajok.

Ami oké,máskor is ment már így el,csak egy ideje nem láttuk már egymást,hiányzok neki,de ismerem azért őt annyira,hogy neki a fizikai érintés is hiányzik.Ezért aggódok,hogy hiába szeret de én most nem tudok neki megadni valamit,amit más meg igen.Mesélte,hogy egyszer csalta meg az egyik csaját,mert elhanyagolta.Nem találkozott vele,és jött egy másik,akivel jól elvolt,majd megtörtént.Na ezen aggodok! Hogy közbejött ez a gyökér vírus, X ideig nem tudok menni,ez így olyan lesz mint az elhanyagolás.


Amúgy jól bánik velem nem ezzel van a gond.Hanem hogy ő sem bírja a karantént,meg ezt a helyzetet.

2020. ápr. 15. 08:39
 7/11 A kérdező kommentje:

A másik..jönne ő hozzám,de nem lehet apám miatt mert nem kedveli.Én meg apámnál ragadtam.Bezárt a munkahelyem,anyám külföldön,én meg apámnál vagyok.ő meg utálja a párom,csak azért mert félig roma.

Persze 18 vagyok,de az ő háza,az ő szabájai,és ide nem hozhatom,de elmenni se mehetek.

2020. ápr. 15. 08:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Kivesztek egy szobát azon a környéken ahol te élsz, és pár napra elmegy "hozzád".
2020. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez szép lenne, de a környéken zárva vannak a foglalók🙄. A vírus miatt.

A vonat kilőve ugyanis barátnőmet el is kapták,aki szintúgy párjához ment volna. A rendőr vitte haza,mert a partner látovatás nem kijárási indok.

A foglalót már próbálta,de csak akkor adják ki ha igazolt munkaügyről van szó.

Ezekkel sajna megpróbálkoztunk,és arra jutottam,hogy csak úgy láthatom,ha autóval pevitetem magam,de még taxit se lehet szerezni.

Muszály várni,de tök jó,hogy mindebhól más van hírdetve mikor lesz vége ennek,mert bizonytalan az egész. Így jött elő az érzés,hogy mi van ha pl még egy évig megy ez,és elmúlnak az érzései,vagy megfektet egy másik lányt,hogy pótoljon. Biztos nem tudnék ránézni utánna.

2020. ápr. 15. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megállít a rendőr mondd azt hogy szakitottatok aztán csak néhány ékszeredért mész. Bamm.
2020. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!