Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Szerintetek el kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek el kellene ezt mondanom a barátomnak?

Figyelt kérdés

Kilencedikesek vagyunk mindketten, sajnos az osztálytársam, de nem utasítottam el csak azért, mert az osztálytársam. Szeptember óta minden nap beszéltünk, és februárban osszejottunk. Csak az a helyzet, hogy az utóbbi időben egyre inkább elhanyagolt, és ez a karanténnal csak fokozódott. Gyakoriak nála az egyszavas válaszok, egyre kevesebbet beszélünk, rosszkedvű, később ír rám, és nem törődik velem annyit, amennyit én elvarnek. Nincsenek nagy igényeim, csak tobbet szeretnék vele lenni. Nyilván ez most kivitelezhetetlen, de szeretném, ha több figyelmet fordítana rám. Már ezt egyszer tömören elmondtam neki,azt mondta, hogy ő ezt nem vette észre, és ez biztos csak a vírus miatt van. Bocsánatot kért, és megigerte, hogy ez változni fog, de talán csak sulyosbodott ez a helyzet. Ezért megprobaltam megfogalmazni a gondolataimat. Mi a véleményetek róla? Fiukent akár,ha a baratnotok ilyet írna. Persze lányok válaszaiért is nagyon hálás lennék. Bocsi, tudom, hogy hosszú.


Megint leszarsz. Sőt, nem is megint, hanem még mindig. Semmi nem változott, pedig azt mondtad, hogy fog. Talán csak még rosszabb lett. 2 napig nem írtál vissza. Ami rengeteg, ha azt nézzük, hogy a barátnőd vagyok, és karantén van. Elhiszem, hogy nincs hozzám kedved, hidd el, én sem vagyok mostanában a legjobb hangulatomban, de hozzád mindig is volt kedvem, és lesz is. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy fordítva is így kellene lennie, egyáltalán nem várom el. De ha már egyszerűen csak nincs kedved hozzám, szeretném, ha elmondanád. Én próbáltam veled komolyan beszélni, mert én azt szeretném, hogyha ez a kapcsolat több lenne, mintha bulikon taliznánk, és bebaszva csókolóznánk, meg a többit úgyis tudod. Én tényleg meg szeretnélek ismerni, mindent szeretnék tudni rólad,mert engem őszintén érdekelsz. Szeretnék veled több időt tölteni, dolgokat csinálni együtt, amit más párok is szoktak. Mert én jól érzem magam a társaságodban,mert szerintem nagyon jó ember vagy. És csak őszinte szeretnék veled lenni. Csak úgy érzem, hogy nekem fontosabb a kapcsolatunk, mint neked. Azt akarom, hogy úgy is tekints rám, mint egy barátodra, akivel korlátok nélkül teljesen őszinte lehetsz, nem kell megválogatnod azt, amit mondasz, csak egyszerűen önmagad lehetsz mellettem, és fordítva is. Ezért is próbáltam veled beszélni, de te nagyon szűkszavú voltál, és a vége az lett, hogy vissza sem írtál. És ez nagyon rosszul esik, mert úgy érzem, hogy minden próbálkozásom felesleges. És nagyon sokan mondták már, hogy csak hulyitesz, de en nem hallgattam ebben senkire, mert én bízom benned. Szeretném, hogyha bármi problémád van, elmondanád. Ha már meguntál,akkor mondd el. Mert nagyon úgy tűnik. Nagyon későn írsz rám mostanában mindig,és mintha csak ez azért lenne, hogy minél kevesebbet kelljen velem beszélned, és kifogásnak el tudd azt mondani, hogy elaludtál. Mintha csak azért beszélnél velem, mert "muszáj". Én azért írok rád, mert szeretek veled beszélni, ha más nem, akkor messengeren. Őszintén nekem ez az első kapcsolatom, ahol tényleg komoly érzelmeim vannak. Okés, mondjuk úgy nem nehéz, ha ezen kívül csak egy kapcsolatom volt, de akkor is. Szóval ha te egyáltalán nem veszed komolyan ezt az egészet, akkor nyugodtan mondd el, már remélem ismersz annyira, hogy tudod , hogy soha nem balhezok, soha nem hisztizek, nem trükközök, mindig elmondok egyenesen mindent, ha bármi problémám van. És hidd el, sok ember ezt nem így oldja meg, hanem pl kamu instaval, meg hasonlók, de en nem fogok ilyennel gyerekeskedni. Szóval legyél velem teljesen őszinte. Ha már esetleg nem akarod ezt, akkor mondd, és akkor sem fogok rád haragudni. Sőt, én mindenképp jóban szeretnék veled lenni, akárcsak haverokkent, mert nem akarlak elvesziteni.

De ha csak annyi a helyzet, hogy most nincs kedved senkihez, akkor azt is megértem, és akkor ha egy ideig nem beszélünk, akkor nem fogok azon aggódni, hogy valamit rosszul csináltam, hanem tudni fogom, hogy egyszerűen csak egyedül akarsz lenni. Bár annak jobban örülnék, ha ezeket megbeszélnéd velem, mert én mindig is itt leszek neked. Szóval akármi van, csak mondd el, meg fogom érteni, de minden jobb annál, hogy nem tudom mi miért van.



2020. ápr. 6. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen korrekten megfogalmaztad az érzéseidet, a gondolataidat. Itt az ideje, hogy letisztázzátok, hogy mégis hogyan tovább.
2020. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
100%

Azt írod benne, hogy meg akarod ismerni. Hogy jöttetek akkor össze? Csak kimondtátok és kész?

Na mindegy.

Kérdésre is válaszolva:

Küldd el nyugodtan! Legalább érezni fogja, hogy problémád van.

2020. ápr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem teljesen felesleges leírnod neki.

Elég egyértelmű, hogy nem érdekled.

Sajnos nemrég velem is hasonló történt.

Mikor próbáltam megbeszélni vele a dolgokat, akkor sem kaptam választ.

Eleve ha a saját párod nem mondja el a dolgait az elég rossz jel, mert aki tényleg szerelmes az megosztja a másikkal a gondolatait, foglalkozik vele még akkor is ha nem érzi jól magát, akkor a párján a sor hogy segítsen neki ha tud.

De ez nem szerelem.Csak játszott veled.

Hiába volt a srác úgymond rendes, ha egész végig átcseszett.

Szívem szerint vele maradtam volna, de az eszem szerint minél inkább ki kellett ebből lépnem, mert egyre rosszabb lett volna ez az egész.

Szerintem ebből a "kapcsoaltnak" nevezett valamiből mielőbb lépj ki.

Idővel megtalálod azt a srácot, aki méltó lesz hozzád!😉

Kitartást!😉

2020. ápr. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
"Amennyit elvárnék" - na ez a hiba látod. Rosszul közelíted meg a dolgokat. Ennyiből nekem az jön le, hogy nem csak a srác a hibás, egyszerűen ellaposodott a beszélgetés. Gondolom 90%-át az teszi ki, hogy kivel mi van, az meg egy idő után valóban unalmas. Nem elvárni kell a dolgokat, hanem megbeszélni és feldobni a helyzetet, ha már sajnos így alakult. Egymás napjáról való beszélgetés helyett dobjátok fel kérdésekkel, közös kis játékokkal vagy bármivel, ne a szimpla, unalmas beszélgetés menjen mindennap.
2020. ápr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

lány vagyok, szóval nem tudok a fiúk oldaláról írni, csak saját tapasztalatból. Egy dolgot jegyezz meg: ha valaki keresni akar, kommunikálni veled az fog. Bármi legyen is, bármilyen elfoglalt stb. Az esetek nagy részében a többi csak kifogás.

Én is hasonló típus vagyok, ha valami bajom van mindenki hagyjon békén, majd pár nap múlva válaszolok. De ezt a rossz kedvet szoktam jelezni a barátom felé is. egy szívem rossz kedvem van, majd később írok is elég lenne szerintem.

Az tény, hogy ez a mostani helyzet eléggé megvisel mindenkit, nekem is barátommal egyre nehezebb értelmes témát találni. De úgy gondolom, hogy az, amit a barátod csinál nem ezen múlik. Bár az is igaz, hogy többet ér a cselekedet, mint a szó. Elolvasva az üzeneted én annyit tennék hozzá: ne írj olyat, hogy rám untál, meguntál stb. ezek fölöslegesek.

2020. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!