Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire magam alatt?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy még nagyon szeretem a volt barátomat és sokszor találkoztam vele a karantén előtt(kb. Mindennap)

Aztán mivel csak egyetemista volt az én városomba ezért hazament és alapjáraton messze lakik tőlem... És igen, mindennap beszélgetünk messengeren meg Facebookon meg skypeon de nekem nagyon hiányzik a közelsége és hogy velem legyen... Emiatt rettenetesen depressziós vagyok, alig eszek és szivem szerint inkább meghalnék koronába csak vele legyek... Nem tudom, hogy mit tegyek, hogy ne hiányozzon nekem...



2020. ápr. 12. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Segítek
2020. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szítottatok lassan el kéne engedni. Nem kéne naponta beszélnetek, így baromi nehéz lesz továbblépni. Ha meg nem bírjátok ki egymás nélkül, miért szakítottatok? Vagy csak te írsz neki mindennap?
2020. ápr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok *szakítottatok javítva
2020. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: mindketten megbantuk a szakitast es egymast szeretnenk visszaszerezni.. Mindketten irunk egymasnak folyamatosan mert rajottunk, hogy hiba volt ez a szakitas
2020. ápr. 12. 12:08
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha így van, akkor a körülményekből hozzátok ki a legtöbbet. Örülj neki, hogy létezik internet és mobil. Gondolj bele, ha csak levelezhetnétek és várnod kéne egy hetet minimum, mire megjönne a válaszlevele. Most meg, akár a nap 24 órájában láthatjátok egymást, hallgatod a hangját stb.. Vezessetek be kis közös szokásokat, amíg nem találkozhattok pl. közös reggeli/ebéd/vacsora a kamera előtt, közös filmnézés stb..
2020. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: kb mindennap ezt csinaljuk de megsem olyan, hogy ittvan mellettem:))
2020. ápr. 12. 12:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan vannak a ti helyzetetekben, senkinek sem könnyű. .Dönthetsz, hogy ezt próbálod pozitívabban megélni, örülni kicsit az apró dolgoknak. Ez segíthet könnyebben átvészelni a helyzetet. Ehhez persze lelki erő kell. Vagy belesüppedsz az önsajnálatba és abban dagonyázol, rossz kedvűen.
2020. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7: ebben őszinten mi a pozitív? :))) semmi jo nincs benne
2020. ápr. 12. 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a helyzet pozitív,de ennek ellenére érdemes megtalálni egy napban az apró örömöket, észrevenni azokat. Lehetne rosszabb is. Lehetnétek betegek, és egyikőtök épp kórházban. De nem így van. Megcsalhatott volna és most nagy ívben tojhatna a fejedre, de nem így van. Ott vagytok egymásnak. Süt a nap, barnulj kicsit, tornázgass otthon, hogy mire élőben találkoztok még csinosabb legyél.
2020. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!