Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan rettegek hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan rettegek hogy terhes leszek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Ha lefekszem a barátommal utána a következő, vagy még az azutáni mensimig betegesen rettegek hogy esetleg terhes vagyok. Tudom, nem normális, de nem tudok vele mit kezdeni. Kb 1 éve élek szexuális életet, nem volt folyamatos, de ennyit a 19 évem alatt nem stresszeltem mint ebben az 1 évben a terhességparák miatt. Gumival védekezünk mindig, eddig nem volt baleset, mégis mindig nagyon félek. Gyógyszer egészségügyi okok miatt nem ajánlott nálam, de már inkább bevállalnám. Tudom, tudom ha ennyire félek nem kéne szexelni, megkaptam már ezt is, de ezt se a barátommal se magammal nem tehetem meg és nem is akarom. A következményektől való aggodalom miatt sokszor ellazulni se tudok, élvezni se tudom úgy a szerelmeskedést, ami már kezd nagyon elkeseríteni.:(

Barátomban maximálisan megbízok minden szempontból, szeret, imád, mindig nyugtatgat ha megint parázok, nem is értem hogy nem mentem még az agyára ezzel...

Tudna valaki valami tippet adni, segíteni, hogy mit tehetnék a nagyobb biztonság érdekében, vagy hogy hogyan küzdhetném ezt le?

19/l


2020. ápr. 20. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Abortusz?
2020. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem csak gyógyszer meg óvszer létezik. Olvass más fogamzásgátló módszerek után
2020. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

A helyedben beszélgetnék a barátommal erről, az aggályaimról, meg anyukámat is beavatnám, kikérném a tanácsát.

Nem lehet, hogy a közvetlen közeledben történt abortusz, nem kívánt terhesség, vagy valami extrább negatív dolog ezzel kapcsolatban, amit így lelkileg automatikusan ehhez kötsz?

Amúgy lehetséges, hogy le kéne lassulnotok a barátoddal és akár újra elővenni a pettinget (az elején csak azt, aztán kicsit pihentetni, és akár hetek alatt eljutni a konkrét szexuális együttlétig), vagy valami, és nem rögtön a közepébe, hátha ezzel így leomlanak a gátlásaid.

2020. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Ne rakja be addig, amíg nem lesz vállalható a terhességed. Meg lehet lenni enélkül is. használjátok a fantáziátokat.


A gyógyszer pedig még annyira sem véd, mint az óvszer, hiszen azt nem tudod ellenőrizni.

2020. ápr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!