Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet leküzdeni, hogy ne...

Hogy lehet leküzdeni, hogy ne féljek állandóan attól, hogy a barátnőm terhes lesz?

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekezünk minden egyes alkalommal, nem sérült meg. És bizonyos pillanatokban meggyőzöm magam, hogy minden rendben, semmi gond, de néha szabályosan pánikolok.
2020. márc. 25. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez!
2020. márc. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Barcsak szetoszthatnad masok kozt, mert nekik kene egy picit aggodniuk.

De ez mar szorongas. Az ovszer jo. Vannak igaz sztorik, de azert az, hogy egybeessen az ovszer baleset a baratnod nehany termekeny napjaval (tudva, hogy a harom napig eletkepes spermium is beszamit), ennek borzasztoan kicsi az eselye.

A fontos, ha sikosito, kizarolag vizes bazisu. Mert az olajos alattomos

2020. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Ne élj szexuális életet. Problem solved.
2020. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, szoval az olajos alapu ateresztove teszi az ovszert. Ha ezt tudod, mindent megtettel, akkor ami marad, szorongas vagy kenyszeres gondolat, talan valami mas dolog okozza, csak ezen vezeted le
2020. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
miért baj, ha terhes lesz? majd édesapa leszel 9 hónappal később
2020. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
5%
Ha nekem lenne csajom én nem védekeznék, hanem beleüríteném a spermámat minden alkalommal a csajom puncijába, oszt legfeljebb terhes lenne, engem rohadtul nem érdekelne. Különben is szedjenek a nők fogamzásgátlót, ne a férfiaknak kelljen óvszert húzniuk. Ha meg a nők nem akarnak gyógyszert szedni, akkor szüljenek 9 havonta egy kis babát és amennyiben nem tudják felnevelni adják árvaházba a gyereket.
2020. márc. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, "Ha nekem lenne csajom", -> már nem lenne. :D
2020. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne vedd annyira komolyan a dolgokat

Mi lesz ha terhes lesz? Nem dől össze a világ,mindent meglehet oldani

2020. márc. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!