Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti álltatok már bosszút úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti álltatok már bosszút úgy az exeteken, hogy megosztottatok róla olyan képeket, amiket nem kellett volna?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 10:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Már nem azért, de ez az alpáriság alja szerintem. Nem hiába osztotta meg veled ezeket a dolgokat amiket felakarsz ellene használni. Ha nagyon csúnya módon mentetek szét akkor is, ha teszem azt megcsalt akkor ő csak a párkapcsolatotokat tette tönkre nem az életeteteket...


Nem mellesleg az ilyen bunkó emberek miatt fél minden csaj bármit is csinálni. Ha nem lennének ilyenek mint itt az egyik válaszoló most karantén idején is tökjókat lehetne szórakozni legalább neten, ha máshogy nem is, de ugye a csajok félnek az ilyenek miatt.

2020. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És nem csak azért, mert bűncselekmény, és én meg nem vagyok bűnöző. Hanem mert van gerincem, és nekem számít, hogy holnap reggel is tükörbe tudjak nézni.

Egyébként is egy primitív viselkedés, hogy megalázzuk azt, aki pár hete még a "mindent" jelentette. Bosszú? Miért? Azért, mert egy kevésbé primitív társ után nézett? Elég kevés cselekedet adhat okot ehhez hasonló féreg magatartásra.

2020. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Excsajom új pasija feltörte a profilom és mocskos dolgokat írt a nevemben plusz a képeimet leszedte és szét szórta a neten azóta csomó hamis fiókot csináltak a nevemben és a képekkel..... Ennyi.
2020. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert közel 20 évesen kinőttem már az óvodából.
2020. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Minden exemet szeretem még valamilyen szinten, mint embert. Soha eszembe se jutott volna ilyeneket csinálni.
2020. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!