Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megosztanátok, esetleg megoszt...

Megosztanátok, esetleg megosztottátok Facebookon, hogy gyereket vártok?

Figyelt kérdés

Míg nem voltam várandós, mindig azt gondoltam, hogy nem írnám ki, hogy babát várok. De mióta ez már nemcsak elmélet, úgy eldicsekednék vele mindenkinek :) A legeslegközelebbi emberek már tudják, de nagyon sok kedves ismerősöm van még, akikkel szívesen megosztanám a jó hírt. Az biztos, hogy ultrahang képet nem raknék ki, sem semmilyen személyesebb dolgot, csak életeseményként, hogy "babavárás", de nem tudom, hogy ez milyen dolog lenne.

14 hkm


2017. ápr. 26. 15:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
én nem raktam ki
2017. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Van aki rak ki, van aki nem. :) Ezt te érzed, nem mindegy mit gondolnak mások? Annyi felesleges dolgot kipakolnak az emberek a facebookra amúgyis, akit nem érdekel az max tovább görget. :)
2017. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

En nem. De anyukam tett fel kepet a csaladi kirandulasrol es hat azon elegge levagos hogy nem csak meghiztam :)

De kulon nem irtam ki. Amugy sem vagyok egy FB-on dicsekvos fajta, par jopofa kepunk van kint egy-egy elmenyrol (nyaralas, Szilveszter, Muzeumok ejszakaja es szulinapok), de ami olyan hogy vettem-kaptam-ettem azt nem teszem ki. A babavaras nekem szinten az a kategoria, hogy "gyerunk, gratulaljatok minel tobben!"

2017. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem raktam ki.

Pár nappal a születésük után raktam fel róluk 1-1 képet minden szöveg nélkül, az ismerőseim legnagyobb része innen tudta meg hogy gyereket vártam

2017. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Én kiraktam, de nagyon megbántam. 25 hetesen elmentek az ikreim.

29/N

2017. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
A férjem tett ki fényképet a magzatunkról. Én csak olyat, ahol be volt csomagolva.
2017. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem, nem tettem ki. Arról sem hogy megszületett, ugyanis leginkább csak olvasó üzemmódban vagyok fent.
2017. ápr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2017. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

Direkt erről nem raknék ki, az biztos.

Ha bármi más miatt kerül fel kép (pl. mint a fent említett kirándulás), akkor aki akarja, úgyis látja.

De egyébként meg: oké, ez neked nagy dolog, de komolyan gondolod, hogy minden ismerősödet érdekli? Szerintem, akit igen, az úgyis tud róla, vagy nem így kellene megtudnia.

De lehet, ez csak az én véleményem.

2017. ápr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Bennem is felmerült, mert úgy örültünk, hogy 6 év után nekünk is megadatott... Szívem szerint világgá kürtöltem volna! Mindig húztam az időt, és vizsgálatokhoz kötöttem, hogy 'majd, ha ezen, meg azon rendben lesz minden...'; aztán meg ahhoz, hogy ha majd már nem minősül vetélésnek, ha valami baj történne.

Még jó, hogy így gondolkodtam, mert 20 hetesen elvetéltem az ikreinket... Így is nehéz, hogy lépten- nyomon rákérdeznek, hogy hol vannak, hol a pocakom. Aki később mástól értesült szájhagyomány útján, gratulál, hogy csak most hallotta, hogy hozzánk ketten is jönnek; én meg visszaírok, hogy 'nem sajnos, már menniük is kellett'...; Szóval nem hiányozna még néhányszáz ilyen ember...

2017. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!