Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan vészeli át a szakítá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan vészeli át a szakítást a karantén alatt?

Figyelt kérdés
Öt napja szakítottunk a barátommal. Általában sorozatot nézek, zenét hallgatok meg ilyenek. Nagyon hiányoznak a barátaim és nagyon rossz ez a bezártság ilyenkor, mert nem nagyon tudom elterelni a figyelmem. Mit lehet ilyenkor csinálni?

2020. ápr. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felfogtam, hogy nem működtek köztünk a dolgok, ha nem szakítottunk volna folyton vitáznánk, valamelyik fél előbb utobb félre lépet volna, nem lenne egészséges kapcsolat.
2020. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi volt az indok?
2020. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ilyenkor a legjobb bevetni az "én idő" kártyát. Rendelj webshopokból, szánj időt magadra, gondold át, relaxálj, felejtsd el. Már a múltté.
2020. ápr. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En kiirtam folyamatosan magabol a gondolataimat, osszeirtam pl azokat a dolgokat ami miatt rossz a kapcsolat (meg nem szakitottunk veglegesen mert nem tudtunk talalkozni es beszelni az egeszrol)

Szoval osszeirtam h mik azok a dolgok amik tosszak a kapcsolatban csak eddig nem lattam es nem vallottam be h az okot adhat szakitasra is (pl.: ha mar arra h szeret e azt mondja h nem tudja) es belattam h csak hitegetem magam h ez meg ujra jo lesz es rajottem h elkell engedni.

Es nem kuldtem el neki ezeket, elejen azthittem h elfogom mert elso napokba foleg inkabb azok az erzesek voltak h mennyire akarok meg vele lenni aztan teltek a napok es kezdtem megnyugodni akkor mindent szepen vegig hondoltam es tudom h mar nem fogom neki elkuldeni ezt. Rajottem sokmindenre es levezettem h mikor mit ereztem.

Somszor csak az emlekek es elmenyek hianyoznak es h felunk egyedul lenni, illetve probaltam meglatni benne a jo dolgokat h ez egy uj lehetoseg h kicsit magammal foglalkozzak, hogy ertekeljem a baratokat es ne csak akkor kegyek mellettuk ha nincs senkim, h nem lesznek vitak, szabadon donthetek a dolgaimrol, es ha majd ugy alakul akkor talalok majd vkit akivel jo lesz.

Egyebkent nem csinaltam semmit egesz nap enis csak teloztam kb es vartam h tortenjen vmi de mostmar nem varom.

Teis gondold vegig ezeket es mashigy fogod latni egy ket het mulva mint most.

2020. ápr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!