Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt elfelejteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt elfelejteni? Vagy legalább megbékélni a gondolattal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eleg jol jonne a segitsegetek...

Szoval az tortent, hogy 8 honapja(amikor osszejottunk a baratnommel ra par napra) elment egy egy hetes biciklitaborba. Ott talalkozott egy sraccal, es sulve fove egyutt voltak, egyutt nevettek meg beszelgettek mindig. A taborban tobben is kerdezgettek toluk, hogy van e koztuk valami. Mondta a baratnom, hogy nincs. Volt olyan, hogy a csavoka megsimogatta a baratnom vallat(persze ha en is jelen vagyok ra se mer nezni) es ilyeneket mondogatott a baratnomnek, hogy o mennyire egyedul van.(jaj csak oda ne tipegjek) A pali tudta, hogy csajomnak van baratja(en) de nem erdekelte. Volt olyan, hogy 9 kor elkoszont a baratnom, es azt mondta, hogy megy aludni. Ugy koszontunk el hogy hivjon ha nem alszik(de ha nem is mondtuk volna, ez akkor is magatol ertetodo) Erre masnap mondja, hogy nem ment aludni, hanem fennmaradt hajnali 1 ig es pokereztek. Elotte valo nap mondtam neki, hogy meg akarom tanitani pokerezni, erre hagyja, hogy az a csavo tanitsa meg. En itt annyira ideges lettem. Nem mondja, hogy nem alszik, es elmegy megtanittatja magat pokerezni.

Amugy volt vetkozos jatek is amire hivta a csavo, de nem ment jatszani a baratnom elvileg.

Egyebkent elmondta nekem a baratnom, hogy eleg kozel voltak egymashoz ugy altalaban, olyan is volt hogy a baratnom azt mondja a sracnak, hogy te kis maganyos farkas, es utana megoleli. Ez igy mi? Mondta a baratnom, hogy bejott neki a srac, es hogy abban a pillanatban erdekesebb volt vele lenni mint velem beszelni. Ez annyira rosszul esik!

Tokre azon kattogok mar 8 honapja, hogy tehet ilyet? Van olyan, hogy nem tudom kielegiteni lelkileg es akkor mar rogton mas csavo kell? En eskuszon nem vagom. Az hogy o ezt csinalja jozanon, ugy, hogy meg elso napokban a szerelem tuze elegge forro vagy nem tudom hogy mondjak vagjatok, az sztem nem elfogadhato. Ha en reszegen meg tudtam mondani egy csajnak hazibuliban, hogy ne haragudj nem akarlak megbantani, de van baratnom ugyhogy szo se lehet rola(le akart nem irom le a szot gyk letiltja de innem mar tudjatok, pedig csak kimentem hanyni es nem is beszelgettem vele. Jo mondjuk mindig jott utanam inni meg a sracokhoz a baratnoivel akikkel ott dumaltam) akkor o ezt igy miert csinalja? Ez azt hiszem, hogy erzelmi megcsalas(legyszi ezt mondjatok meg, hogy az e!)

Mindig eszbejut, hogy nem en vagyok neki egyedul, akihez mindig ragaszkodik, akire mindig vagyik meg ertitek. O mashoz is tud vonzodni mellettem? Ha lat valakit es bejon neki, hat az meg ugy oke. Nekem is bejonnek lanyok, de nem kezdek el beszelgetni veluk. Ja amugy a csavonak bejott a baratnom(es o tudta is), ezek ellenere is jatszadozott vele.

8 honap alatt nem csinalt semmi hasonlot(bar egyszer buliban ugy olelt meg egy csavot, hogy juuuuj sziaa es konkretan a nyakababorult, amugy engem meg igy nem olelt meg f tudja tudja mi van) nem is tudom elkepzelni hogy ilyet tenne megegyszer. Tegnap elott felhivtam este megbeszelni ujra ezt a dolgot, mert nagyon bant. Elmondtam neki hogy azert esik rosszul ennyire, mert elfolytotta bennem az erzest. Nem volt szabad rola beszelnem, mert rogton felcsattant. Ez lehet, jele olyannak, amit nem mond el nekem, nem tudom. Na szoval beszeltunk, es elmondta az oleloset, amit "elvileg mar tudtam". Ezen elkezdtem sirni(amugy elhet hogy en vagyok ennyire erzekeny) es azt monja sajnalja, nem akarja h szenvedjek. Csak az van h ezt mar nem lehet kijavitani. Mindig emlekezni fogok ra. Olyan mint egy vaza:osszetorik, es utana ha megragasztod mar nem a regi. Igy mar nem elhetunk tokeletes kapcsolatban(semelyik kapcsolat nem az, de ez igazan kikerulheto lett vna, ha csak lanyokkal diskural az asszonysag). Azota beszeltunk telefonon es elsirta magat, mert annyira buntudata volt. En tudom, hogy nem fog tobbet ilyet csinalni, de ez akkor is rosszul esik 8 honap utan is, mert ez meg mindig az a lany, hiaba valtozott. Amikor a taborra gondolok mindig elkap az undor, hogy odaadja a lelket egy sracnak, es jol erzi vele magat, ugy h itt vagyok neki. Nem az zavar hogy most o boldog, hanem hogy hogyan boldog!

Szeretnem megkonnyiteni magamat. Mit tegyek, hogy jobban erezzem magam? Szakitsak(8 honap utan eleg furan nezne ki es meg latok jovot a kapcsolatunkban) adjam vissza neki?(akkor meg az lesz h mekkora szemet vagyok h visszaadom, es semmire se lenne jo, mert ezt en direkt csinalnam, nem azert mert jol esik, hanem akarattal. Ez nem ugyanaz, es igy attol o meg megtette, ugyanugy fog fajni. Nem tudom sztem vagjatok.) Vagy keressem meg a csavot es verjem szet a pofajat?(mert az nagyon jol esne, 2 evvel idosebb mint en de kicsit se zavarna, ha errol van szo akkor bevadulok mint egy allat es nem lehet lerangatni senkirol. De nem tudom, utana jobb lesz e mert attol meg ugyanugy megtette a baratnom ezekete az ismerkedos, love making lepeseket).

Vagy csak uljek, es varjam, hogy felemesszen?

Nagyon nagyot csalodtam es megalazva meg becsapva erzem magam.

En nem tudom mit kene, erre is szeretnek valaszt kapni toletek.

Szeretnek velemenyt hallani a baratnomrol(nyugodtan nem kell udvariaskoni)

Es ugy minden gondolatot ami eszetekbejut errol, nagyon szivesen elolvasok, mert tenyleg komolyan erdekel.

Valamint a megoldast szeretnem megtudni, hogy hogy lehetne elviselni ezt.

Barmi tanacsot, akarmit adhattok.

Nagyon koszonom a segitsegeteket, olyan emberekkel szeretnek itt beszelgeni, akik nem ismernek engem, mert a haverok, szulok tul kedvesek, nem akarnak szembesiteni a valosaggal, ertitek.

Ha kihagytam vna vmit akkor meg majd irom. Privatba is irhattok!

17 eves fiu vagyok.



#barátnő #szerelem #megcsalás #tábor #szomorúság ##érzelmimegcsalás ##bűntudat ##érzékenység
2020. ápr. 22. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Tul hosszu, de az elso fele alapjan, nőj fel, hagyd abba a hisztit, meg a kisebbségi komplexust, es lepj tul ezen, mert csak mérgezed magad meg a kapcsolatod ezzel.
2020. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Hát figyelj. Én is féltékeny voltam a barátnőmre és elvileg ezért szakított velem mert hát túlságosan féltékeny típus vagyok. Persze másnapra már volt barátja. :P


Ilyen idősen még bármi lehet. A lányoknak amúgy is bejönnek az idősebb pasik még ha csak 1-2 év a különbség is. Valószínűleg nem ő az akivel leéled az életedet. Próbálj lélekben úgy hozzá állni a kapcsolathoz, hogy amíg tart tart de ha vége hát vége. Engem se különösebben érdekel ha egy lánynak van barátja mert ha engem jobban megkedvel akkor miért ne.

De ha a barátja is ott lenne nyilván nem akarnék balhét meg semmit ezért akkor "normálisan" viselkednék. Tehát ha hagyod akkor könnyen elveszi a barátnődet de ha túl féltékeny is leszel akkor magától fog elmenni a barátnőd. Változtass valamin magadon. Mi az ami a másik srácban tetszik neki? Érettebb a gondolkodása, vagy csak eljátssza a lelkizős srácot, hogy megkapja? Légy kreatív és mutasd meg, hogy te jobb vagy nála. Vegyél neki ajándékokat foglalkozz vele többet figyelj az érdeklődési körére. Erőszakhoz semmiképpen ne folyamodj. "Erővel él az ember ha már ésszel nem" van valami ilyesmi idézet is. :D

Esetleg úgy még lehet értelme, hogy elmész a sráchoz és elmondod neki személyesen, hogy hagyja békén mert rossz vége lesz a dolognak. De ebben az esetben fennáll az is, hogy elmondja a barátnődnek és akkor te vagy a szar.


Amit biztosan mondhatok, hogy ez a kapcsolat amíg tart addig jó próbáld ki élvezni. De ha vége hát vége elhiheted lesz más akibe beleszeretsz. A szerelem nem olyan, hogy most van valaki akit nagyon szeretek és csak ő. Tudnod kell, hogy lesz másik is! Mindig lesz! Tehát nyugi!

21/F

2020. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

A srácra vagy ideges, de ő nem tehetett arról hogy a barátnőd tett rád és úgy csinált mintha nem is léteznél. Jogosan érzel megalázottságot, de az csakis a barátnőd miatt van, a másik fiú nem tehet róla. Feleslegesen húztad még 8 hónapig ezt az egészet.


Kiemelem a szöveged lényegét: "Mondta a baratnom, hogy bejott neki a srac, es hogy abban a pillanatban erdekesebb volt vele lenni mint velem beszelni."


Bejött neki, volt jobb opció mint te, úgyhogy addig tett szépen a fejedre. Ha nem 1 hétig tart a tábor, hanem 2, lehet össze is jöttek volna. A lényeg hogy még nagyon gyerekes fejben, nem úgy tekint egy kapcsolatra mint te. Neki még a fiúk bábok, akikkel lehet játszogatni, reméljük majd idővel kinövi. Lehet bűntudatot érez azóta, de ezzel megtörte a kapcsolat alapjait (miszerint bízunk a másikban), nem tudtál túllépni rajta.


Neki és magadnak se okozz több szenvedést, ne büntesd tovább azért amit lassan 1 éve tett. A tábor után max. pár nappal kellett volna dönteni arról hogy véget vess-e ennek.

2020. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem a sracra vagyok merges, de ra is egy picit. A baratnomre vagyok inkabb, mert az az erzes, hogy massal elkezdett ugyanugy ismerkedni, mint velem az elejen, az nagyon rossz. Erzem most az illatat a parnamon, es eszembejut, hogy ugyanezt az illatot erezte az a srac is. Reszben odaadta magat a sracnak, es igy nem erzem teljesen magamenak a baratnomet. Ez a baj, ettol az erzestol akarok megszabadulni
2020. ápr. 22. 12:12
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, mert se nem tudod azt az emléket kitörölni, se a vele járó fájdalmat. Megtörtént és ezt nem lehet visszacsinálni. Az elmúlt 8 hónap megmutatta ezt, ha más nem, legalább erre jó volt.
2020. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Meg valaszokat kerlek
2020. ápr. 22. 12:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a barátnőd még nem érett egy kapcsolatra, ha ilyeneket csinált. ez hatalmas tiszteletlenség veled szemben, és teljesen érthető, amit érzel. viszont mellette mindig érezni fogod, nem fog elmúlni. én a helyedben már rég kerestem volna mást, de megértem, hogy ez nehéz, mert a szerelem sokszor elvakít. igen, amit csinált az érzelmi megcsalás. ha kapcsolatban vagy, hiába szimpi valaki, tiszteled annyira a másikat, hogy tartsd azt a távolságot, amit ilyenkor kell. a te dolgod eldönteni, hogyan tovább, az emberek változnak pozitív irányba is idővel nyilván, de a bizalom már az elején megtört, és azt nagyon nehéz visszaépíteni.
2020. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ha be is jött a barátnődnek a srác, már megbánta, bűntudata van. Ha szereted ezt a lányt, és vele akarsz lenni, próbálj meg megbocsátani. Beszéljetek sokat a dologról, az érzéseitekről, legyetek teljesen őszinték egymással. Nehéz túllépni egy ilyen eseten, de ha szereted, megéri megpróbálni.
2020. ápr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm! próbálok neki megbocsátani, már úgy érzem sikerült. nagyon megbánta és már nekem volt rossz nézni hogy ott sír. szerintem megéri vele maradni, mert szeretem!
2020. ápr. 23. 11:28
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

"es elmegy megtanittatja magat pokerezni" XD

Hjaj hát te se vagy százas, az a csaj nem a bűntudattól sírt, hanem mert már megint ezzel a témával bszogattad, pedig eltelt 8 hónap azóta, ráadásul még csak meg se csalt!

2020. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!