Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apakomplexus ellen lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apakomplexus ellen lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés

néhány éve, mikor még pici voltam, meghalt édesapám és azóta nagyon keresem az idősebb férfiakat

volt már rá példa, hogy beleszerettem tanáromba amiből nyilván nem lett semmi

de szinte csak idősebb férfiak izgatnak, a koronbeliek egyáltalán nem, sőt még a kicsit idősebbek sem

26-38 éves kategóriában mozognak a számomra érdekes férfiak

nem csak a külsőjük, hanem akár személyiség stb

pl a szüzességem elvesztését csak egy ilyen férfival tudom elképzelni

csak sajnos senki nem támogatná ezt és nem hiszem, hogy vonzó lennék idősebb korosztálynak

szerintetek ezzel tudok valamit kezdeni, változtatni?

16/L



2020. ápr. 25. 19:02
1 2
 1/14 Lazy Lover ***** válasza:
94%
nem nagyon ha ők vonzanak akkor keress idősebb férfiakat ennyi
2020. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ezt te magad sem gondolod komolyan!?

Az biztos, hogy szexre találsz magadnak férfit ebben a korosztályban! De többet ne várj még ha mást is mondanak!

2020. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
75%

Nem KELL ezen változtatni!


Nem támogatnák, oké, és ezért inkább teherbe vágatnád magad egy tini szúnyogcsődörrel, aki még egy kotont sem tud felhúzni úgy, hogy ne lyukassza ki?

2020. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
27 éves voltam mikor összejöttem egy 16 éves lánnyal. Fogalmam sem volt róla hány éves, idősebbnek nézett ki, okos és humoros volt, mikor elárulta mennyi idős már késő volt, beleszerettem. Három évig tartott és nem a korkülönbség miatt lett vége. Mindenre van példa és ellenpélda is, de vigyázz kedves kérdező, akik most privát üzeneteket írnak ők nem szerelmet keresnek, csak a prédát látják benned. Amúgy meg próbálj ismerkedni, nyitni a fiatalok felé, vannak köztük is értelmesek akik érettebbek a koruknál.
2020. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Liána33 válasza:
89%

Velem is ugyanez a helyzet:(

Számomra a 25-40 éves korosztály az igazán vonzó. Úgy gondolom, hogy az ulyen korú férfiak sokkal karizmatikusabbak, mint a pattanásos kortársaim...

2020. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sincsen semmi baj ezzel de lehet hogy enne a korosztalynak csak szexre kellenél.Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni mert hiaba jönnél össze egy 17 évessel ha nem érzed magad jól vele.Szerintem hallgass az érzéseidre és ha az idősebb pasik jönnek be akkor ne akarj egy fiatalabbal járni mert a szíved mélyén az idősebbre fogsz vágyni.
2020. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Járnék fiatalabb lánnyal, egyáltalán nem gond a kor.
2020. ápr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:)
2020. ápr. 26. 09:24
 9/14 anonim ***** válasza:
A kísértéstől úgy tudunk megszabadulni ha engedünk neki!
2020. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

Én 34 évesen szívesen megismerkednék akár 16 éves lánnyal is, de csak ha nem viselkedik gyerekesen.

Arra semmi szükségem.

2020. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!