Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apakomplexus ellen lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apakomplexus ellen lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés

néhány éve, mikor még pici voltam, meghalt édesapám és azóta nagyon keresem az idősebb férfiakat

volt már rá példa, hogy beleszerettem tanáromba amiből nyilván nem lett semmi

de szinte csak idősebb férfiak izgatnak, a koronbeliek egyáltalán nem, sőt még a kicsit idősebbek sem

26-38 éves kategóriában mozognak a számomra érdekes férfiak

nem csak a külsőjük, hanem akár személyiség stb

pl a szüzességem elvesztését csak egy ilyen férfival tudom elképzelni

csak sajnos senki nem támogatná ezt és nem hiszem, hogy vonzó lennék idősebb korosztálynak

szerintetek ezzel tudok valamit kezdeni, változtatni?

16/L



2020. ápr. 25. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ,,apakomplexus" nem más, mint egy igazából nem létező, kreált, a lelkedre kivetítendő ideológia, amit pajzsként forgathatsz, hogy ne kelljen önállóan felépíteni egy megélhetést, mert a 20 évvel idősebb férfi már becsületesen (feltételezzük) megdolgozott mindenért, hiteltartozásait is javarészt törlesztette már. Van ház, kocsi, nem fenyegeti az eladósodás, anyagilag nagyon stabil, már amennyire ebben az országban lehet ilyet mondani. Szemben egy friss diplomással, akinek nincs megtakarítása és önálló egzisztenciája, mert nem dolgozott még egy percet sem.


Az ilyen nők nem ,,apakomplexusosak", dehogy is: nem az jön be nekik, hogy idősebb a férfi. Egy férfinak már pl 40-en felül izületi fájdalmai lehetnek, csontritkulás stb, beindul az öregedés folyamata, kezdődő szervi rendellenességék, esetleg diabétesz. Ugyan kinek jön ez be? Hagyjuk már, mese habbal.


Rengeteg egyetemi szaktársam kötött ki kb 15 évvel idősebb pasi mellett, persze véletlenül sem azért, amit fent taglaltam, hanem mert ,,apakomplexusos" :D


A világ legnagyobb hazugságainak egyike és örömmel lehet a rosszindulatomért lepontozni, további szép napot!


23f

2020. máj. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt írja, idősebb férfi nem lehet szerelmes fiatalabb nőbe (ergo csak szex) illetve vice versa, az hazudik, nyugodj meg.
2020. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
En azt hittem, valtozni fogok es elmulik ez a platoi dolog...Gimiben tenyleg csak ugy felneztem egy-egy idosebb, okos pasira, de az egyetem ota tenyleg szexualisan is csak ez a korosztaly vonz (30-50). Olyannyira, hogy pl. fejben sem tudnam elkepzelni, hogy egy velem egykoruval csinalom. Es az a baj, hogy nem tudom elmondani, mi is vonzo bennuk pontosan, se kulsoleg se belsonek, talan a tekintelyuk, hogy hatarozottabbak (altalaban). 20/L
2020. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
En eleg jo modu csaladbol szarmazom, egyebkent pont nem erdekel a penz ;). Inkabb teoretikus, almodozo tipus vagyok, nem az a praktikus, foldi javak utan koslato (elozo voltam).
2020. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!