Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlgondolnám az egészet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolnám az egészet?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy tegnap volt az első randink, megvolt Már a sokadik csók is(már legalább 1 hete beszélgettünk telefonon órákat. Randi utan mondta, hogy nagyon jó volt, reméli a többi is ilyen lesz, valamint hogy boldog is volt nagyon.

Ma picit beszeltunk, en dolgozok ő meg sulis, irtam neki valaszkent par szivet, amit latott, de nem valaszolt mèg, pedig azota mar volt online, igaz megbeszeltuk, hogy majd este beszelunk megint telefonon. Lenyegeben emiatt vagyok feszult most, hogy ignoralta az uzenetem, nem tudom, hogy egy muveszetis diak online oktatasa mennyire odafigyeles igenyes


2020. ápr. 27. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha fogtok beszélni meg, biztos mondja...... 😋❤️
2020. ápr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balatoni srác^ ***** válasza:
Igen, túlgondolod.
2020. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 randi után nem kell rögtön millió szíveket írogatni. Nekem se tetszene, hirtelen nagyon sok lenne, és elijesztene.
2020. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kesobb alakult ki h kimutattam az erzeseket es attol eszrevettem ha a fiu olyat irt de lehet h nem reagaltam

Ne aggodj

2020. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!