Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szakítás után, mindenkine...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miul kérdése:

Első szakítás után, mindenkinek ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottam a sráccal akivel jártam és valljuk be nagyon megkönnyebbültem, a folyamatos veszekedések ugyebár eltűntek az életemből és a szorongás amit folyamatban ő okozott. Egy kicsit csalódott is vagyok hogy az első kapcsolatom így alakult ,illetve hogy megismerkedtem vele -->mert mondhatni sokkal többet veszítettem még vele voltam , mint azelőtt az életemben :/

Szóval annyival van csak problémám hogy nem értem , a folyamatos álmatlanság , hiányérzet , róla való ábrándozás (pl. ahogy csókolózunk vagy öleljük egymást , fogjuk egymás kezét) , mondhatni pár emlékkép még azokból a "jobbnak " nevezhető időszakokból , étvágytalanság vagy épp a fordítottja , néha sírás , miért vannak ?:/

Egyszerűen nem értem , ha lelkileg ennyire megkönnyebbültem , akkor ezek miért vannak az életemben .Miért nem tudok egyszerűen túl lépni (teljesen) rajta és elfelejteni , mintha nem is ismertem volna őt soha ?

Bevallom , többször volt hogy visszamentem hozzá , ezek miatt a dolgok miatt , ő pedig folyamatban az áldozatot játszotta , mint aki valami túsz. Csupán csak amiatt hogy megbizonyosodjak róla valóban szeretem /szerettem -e vagy sem.Gondolkodtam rajta hogy esetleg el kéne kezdenem megint ismerkedni , de ez után a kapcsolat után igazság szerint semmi kedvem sincs.. illetve nem akarom másodszorra is ugyanazt játszani csak azért hogy az elsőt elfelejthessem :/



2020. máj. 7. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nehèz. Ez sràckent is kimondottan lelkileg megviselt. A màsodik màr nem annyira ès ennyi.
2020. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolat mindenkinek megmarad a fejében.

A szakítást amúgy is nehezebb folyamat feldolgozni, főleg az első szakításnál.

Nem egyik napról a másikra történik.

Foglald el magad, beszélgess, ismerkedj és majd elmúlik idővel.

2020. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hiányozhat valami úgy, hogy nem akarod újra átélni.

Itt valószínűleg nem maga az ember hiányzik, hanem a kapcsolat, az, hogy szeretve legyél és szeress valakit. Egy bizonyos ideig jelen volt ez az életedben, most meg nincs. Természetes, hogy hiányzik. Plusz mivel ez volt az első, sokkal mélyebb nyomot hagyott benned, mint ha már a sokadik lett volna. Azt mondják, az első kapcsolatot soha nem felejted el teljesen. De ettől még tisztában lehetsz a problémákkal és nagyon jó, hogy ilyen objektíven látod a szitut.

Hagyj magadnak időt, rendbe fogsz jönni. Egy kapcsolat vége kicsit olyan, mint egy hozzátartozó halál, hiszen idézőjelesen meghal a lelked azon része, amelyik őt szerette. Gyászold meg nyugodtan.

2020. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én 25 éves srác vagyok, de most szakított velem a párom 4 év után. Idén az esküvőnket terveztük. Piszkosul megvisel, lelkileg nyomi vagyok.

Ha gondolod dumálhatunk, figyelemelterelés stb.

2020. máj. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!