Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van egy srác aki tetszik meg ő is szokott jeleket "küldeni", de nem vagyok biztos benne, hogy biztos tetszem neki? Sokat szokott nézni is, de soha nem szoktunk beszélni. Elvileg vk más is a crusha. (Az osztály társam)

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszi ;)

2020. máj. 16. 14:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán tetszek neki?
2020. máj. 16. 14:30
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
"Crusha" ettől kifolyt a szemem xd ha rámenősebb vagy, esetleg írj rá valami ürüggyel, próbálj meg vele beszélgetést kezdeményezni, persze ne nyomulj vagy ilyesmi. Ha szóba elegyedtek valahogy, és látszik rajta az érdeklődés, akkor jó úton jársz. Esetleg megkérheted valamelyik közös ismitek közbenjárását, ha van ilyesvalaki.
2020. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Barbi2020 válasza:
78%
Prónálj meg egy társágba kerülni vele. 1-2 alkalomm után biztos érezhető ha bejöttök egymásnak. Ami a legfontossabb hogy mindig add önmagad! 😊
2020. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
78%

Hát, én is ugyanilyen helyzetben voltam. Szerintem menj minél előbb, beszélj vele. Bár most nincs suli :'D. Sajnos én már túl későn próbálkoztam. A srác valamiért megváltozott, és még depis is lett, nem tudom mi van vele, mert összevesztünk. :) Szóval mindenképp beszéljetek, ki tudja, hogy veletek is mi lesz, ha nem.

Ha társalogtok, akkor már le fog esni, ha tetszel neki. Illetve ha örül, hogy oda mentél hozzá beszélgetni, akkor van egy plusz pontod. (Itt pl mosolygásra gondolok)

2020. máj. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!