Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nos, anyukámmal és a 6 éves kistesómmal èlek egy szobában nem olyan régen költöztünk ide. Nem volt meg barátom mert félek hogy emiatt elutasítanának. Leginkább a fiúk véleményére lennék kiváncsi hogy ti el tudnátok így fogadni a barátnőtőket ??? (Nem az a beképzelt, flegma lány vagyok mint manapság egy jó pár lány)) 16/l

2020. máj. 21. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem szerencsés elrendezés, de aki emiatt visszautasítana, azért nem is kár, hidd el.
2020. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesz probléma ebből,nyugodj meg!
2020. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Veled egykorú srác vagyok, és nem is értem, hogy most itt mi a kérdés, vagy a probléma.

Ha az, hogy egy szobában laksz anyukáddal és a kistesóddal, akkor mint #1 írta, ha valaki csak ezért utasít vissza, azért nem kár.

2020. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#1: +1. A barátoddal összejöhettek nála és bárhol máshol.
2020. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én pár évvel idősebb vagyok, mint te. Egy kapcsolatban nem a "pénz" számít. (gondolom anyagi okok miatt laktok akkora lakásban) Ha össze jössz valakivel akinek bejössz és többet is szeretne tőled, akkor hidd el, hogy nem fogja zavarni.
2020. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Én már fogattam el így lányt, nincs ezzel baj...

Igazából magánügye, nincs is nagyon mit elfogadni rajta.

22/f

2020. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kellemesen csalódtam most:)
2020. máj. 21. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A belső számít! Egy szegényebb körülmények között felnőtt gyerek sokkal jobban tud értékelni dolgokat, és ez a kapcsolatban is ott van! Szóval hajrá! :) Szurkolok, hogy jobb legyen az anyagi élet otthon! ;)
2020. máj. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem kéne, hogy probléma legyen. Ha meg valaki csak emiatt utasítana vissza, azért nem is kár..
2020. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Aki ez miatt nem jönne össze veled, az nem is szeretett téged!

És amúgy egyáltalán nem kell szégyenkezned ez miatt! :) a rosszakaró emberekre pedig ne hallgass! :)

2020. máj. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!