Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nos, anyukámmal és a 6 éves kistesómmal èlek egy szobában nem olyan régen költöztünk ide. Nem volt meg barátom mert félek hogy emiatt elutasítanának. Leginkább a fiúk véleményére lennék kiváncsi hogy ti el tudnátok így fogadni a barátnőtőket ??? (Nem az a beképzelt, flegma lány vagyok mint manapság egy jó pár lány)) 16/l

2020. máj. 21. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Leginkább a fiúk véleményére lennék kiváncsi hogy ti el tudnátok így fogadni a barátnőtőket ?"


Naná, miért lenne ez gáz? Gondolom, nem rögtön szobára akartok menni, akkor meg semmi ciki nincs benne. (Aki meg rögtön szobára akar menni, azt rúgd is ki).

2020. máj. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én ettől független járnék veled ha tetszenél. Nem zavarna egyáltalán, max előbb ismerném meg anyukádat :)
2020. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még örülne is neki, hogyha beszállna a tesód és az anyád is a buliba :D (nyugi, csak viccelek)
2020. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!