Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Keresztény lányok ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény lányok ti mit tanácsolnátok? 17F

Figyelt kérdés
Nos egy 17 éves átlagos srác vagyok szeretek sportolni focizni ugráló kötelezni stb.Viszont már egy jó ideje elkezdtem egyedül gyülekezetbe járni vasárnaponként és idén meg tetszet a gyüliben egy lány és nem bírom kiverni a fejemből még soha nem voltam szerelmes a gyülibe amúgy nem csajozni mentem el hanem.Hogy Istennel találkozzak.Ja ami egy kicsit zavar a lányban hogy kb 2 évvel idősebb nálam általában ha egy lány idősebb már nem szoktam rá nézni de ez a lány olyan közel van Istennel hogy engem le nyűgözött és igazából rá döbbentem hogy h egy szer lessz feleségem legyen keresztény.:) Ja amit ki hagytam hogy a lánynak már egy szer szerelmet vallottam hónapokkal ezelőtt.De ara azt mondta hogy rendes vagyok de neki nincs szüksége kapcsolatra amit megtudok érteni.De ezmár nyáron volt szerintetek próbálkozzak még nála? vagy ne?Az abajom hogy nagyon nem megy ki a fejemből ez a lány. De meg próbálom Isten kezébe letenni ezt a helyzetet.Ja és normális kultúrát válaszokat várok.Ja ÉS A VÁLASZOK LEGYENEK ÉPÍTŐ JELLEGŰEK!:)
2018. okt. 25. 19:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Ugrókötelezni??? Ez lenne ma az átlagos?


Amúgy ha nemrég egyer már elküldött, kár erőlködni szerintem, pláne, hogy fiatalabb vagy nála, sok lánynál ez gyakorlatilag kizáró ok, nem akar kis tejfeles szájút. :)

2018. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mert ha már egyszer nemet mondott nem fog válltozni .Velem is volt ilyen csak én a csaj helyében voltam egy 14 éves fiú vallot szeremet nekem a templombol

16L

2018. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de a lány nem azt mondta hogy nem hanem azt mondta nem tud mit mondani meg hogy nincs szüksége kapcsolatra.
2018. okt. 25. 20:12
 4/24 A kérdező kommentje:
De a célzást értem. ;)
2018. okt. 25. 20:12
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nincs szüksége kapsolatra az elég egyértelmű NEM.
2018. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A nincs szügsége kapcsoltra a nem szép megfogalmazása
2018. okt. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Szerintem nem kéne mégegyszer megpróbálkozni mivel lehet hogy azért mondta amit mondot mert nem szeretne fiatalabbal összjönni és nem akart megbántani. (De mivel templomba jársz miért nem kéred meg Istent egy imádságba hogy segítsen neked ? )/L
2018. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy it is vannak keresztények amúgy kérem Istent öl a segítséget és hiszem hogy segíteni fog
2018. okt. 25. 21:19
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne (csak) a segítségét kérd. Hiszen előfordulhat, hogy olyan dologért imádkozol ami számodra nem jó, illetve nem Isten akarata. Isten mindent tudó. Bölcsebb minden embernél, és ő tudja hogy mi a tökéletes számodra. Ezért helyette imádkozz azért, hogy nyilatkoztassa ki számodra a véleményét, illetve akaratát. Nem biztos hogy Isten őt szánta neked társadul, ezért ne (csak) azért imádkozz hogy segítsen összejönni a lánnyal,hanem hogy adjon útmutatást, és mutassa meg, egyáltalán az ő akarata-e hogy együtt legyetek. Mert ha nem ez a lány az akit neked szánt olyan mintha olyan dologért imádkoznál ami neked nem jó. Ha összejöttök, előfordulhat hogy nem fog olajozottan működni a kapcsolatotok, mert nem egymásnak vagytok szánva, és nincs Isten áldása abban hogy ti együtt legyetek. Márpedig Isten áldása nélkül párkapcsolatba belemenni, véleményem szerint csak gyötrelem,és bukások sorozata lesz. Ezért imádkozz először azért hogy mindenek előtt mutassa meg, hogy egyáltalán jó felé keresgélsz-e, és hogy helyes útón vagy-e? Nem jársz-e vakvágányon?
2018. okt. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon köszi a válaszod.Úgy fogok imádkozni hogy legyen meg Isten akarata.:)
2018. okt. 26. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!