Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Össze vagyok zavarodva. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Van egy pasim akivel 5 hónapja vagyunk együtt. Mindenki szerint összeillünk meg cukik vagyunk. De sokat veszekszünk ez alatt az idő alatt túl vagyunk 2 szakításon. Mind a kettőszőr a fiú szakított. Az utóbbi volt 2 hónapja azóta jól megvagyunk. De lett egy lány barátja akivel folyton beszél. A lany szerelmet is vallott neki, de tudtommal nem történt semmi, találkozni sem találkoznak engem mégis zavar. Tegnapi veszekedésünk után elfogadtam, hogy ők barátok de fura érzés van bennem. Nem érzem a szikrát, olyan semmilyen az egész. Nem is hianyzik és ha azt írom neki, hogy imádom olyan érzés mitha hazudnék neki. De úgy gondolom ha szakítanék vele az fájna. Mit tanácsolnátok?

2019. júl. 11. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Azt gondolom, hogy nem valami jól van felépítve ez a kapcsolat. Százalékolj le, nem érdekel, de szerintem ezt a kapcsolatot bontani kéne végleg. Alap dolog, hogy nem hazudozunk egymásnak, másrészt meg kölcsönösen megbízunk egymásban. Ahol már 5 HÓNAP alatt volt kettő sétagalopp, azt ne könyveld el hosszútávúnak sehogysem.


0%

2019. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat szakítással fog véget érni. Két éretlen embert látok,abból pedig se boldog,se kiegyensúlyozott kapcsolat nem lesz.
2019. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!