Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most szerelem vagy mi? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy mi? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, aki valamiért sokkal másabban hat rám, mint a többi lány. Úgy érzem, hogy össze akarok vele jönni, olyan dolgokat akarok vele csinálni, mint amiket a szerelmesek csinálnak, viszont tudom, hogy nem vagyok belé az. Mikor voltam szerelmes, akkor egész nap az adott lányra gondoltam, folyton jó érzés öntött el, ha rá gondoltam stb. Itt viszont ez nincs meg. De akkor mi lehet ez? Ez tart kb. azóta mióta ismerem, persze közben más lányok is érdekelnek, viszont ő iránta ez az érzés valamiért nem akar kikopni.
2020. jún. 3. 05:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló érzésem egy fiú iránt (és haha, osztálytársam is), és igazából én sem értem, hogy ez vajon mi, viszont magambam úgy könyveltem el, hogy nagyon szimpatikus és tetszik maga a fiú, viszont nem olyan erősen. Úgy gondolom egyébként, hogy ha közelebb kerülnénk, akkor talán még bele is szeretnék, viszont egyelőre csak szimplán kíváncsivá tesz és tetszik az, amilyen, de én sem álmodozom róla naponta:))

L

2020. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor én valami olyasminek mondanám, mint a rajongás, szerelem érzése nincs, de tetszik és lennétek együtt velük
2020. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégha nem is szerelemből elsőnek..
2020. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajongás, szexuális vágy pl. Lehet azért vonz, mert elérhetetlennek tűniK.. ?
2020. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
A biológia könyvekben is meg van írva, hogy minden embernek vannak fajfenntartó ösztönei, ezt nem lehet kinevelni belőlünk, csak annyira el szoktuk nyomni, hogy a tudatalattinkban vonzódunk hozzá, de a valós életben nem érzékeljük ezt az erős vonzódást. Nekem is volt egy ilyen esetem, és a biológia tanárunk szóba hozta ezt az esetet, ami nem csak embereknél, hanem állatoknál is fel szokott lépni. Ha próbálkozol annál a lánynál, lehet, hogy fel fog erősödni a vonzódás érzete, vagyis tudatosan szerelmes leszel bele.
2020. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!