Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök-e egy nalam 4 évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök-e egy nalam 4 évvel udősebb (félenk) lánynak? ( 17/F)

Figyelt kérdés

Az említett lányt nagyon régóta ismerem, és már rég (kb 1.5 éve) tudadtam vele, igaz messengeren az érzésimet.... Akkor elutasító volt a válasza. Viszont azóta segített nekem angolozni 2X ingyen (győzködtük,,de nem kért pénzt) Viazont nem rég összegyült egy 5 fős társasag amibe ő is benne van. És ott észrevettem hogy érdeklem (néz, szemez velem). Legutóljára bilográcsolni voltunk, ő volt a sofőr. Ott is érdeklődött, mosolygott, mikor velem beszélt, es amikor mentünk haza hülyeskedtek velem a többiek, aztán röhögtünk rajta.(és akkor vettem észre rajta, hogy nézett a tükörből, de amint ránéztem, egyből lesütötte a szemét). Mikor hazaértünk, és haza vitt, akkor pedig magától megölelt. Pedig en nem is erőltettem volna, a vírus-helyzetre való tekintettel.

Úgy hogy nem tudok rajta "kiigazodni" ezért kerek segítséget.

Válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 4. 05:50
 1/4 anonim válasza:
25%
Talán igen, talán nem.
2020. jún. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jól igazodsz ki, és igen.:)

Mikor leszel 18 éves?

Szégyellheti a korkülönbséget talán.

Régebben nem tetszettél neki?

2020. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2/2

Ez év vége.

Nem tudom, fogalmam aincs, hogy tetszhettem-e neki...

2020. jún. 4. 07:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy látom, nem igazán, de meghódítható általad.
2020. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!