Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nehezem beszél a benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nehezem beszél a benne lezajló dolgokról?

Figyelt kérdés

Fél éved kapcsolat de emiatt vannak összetűzéseink.

Hogy érjem el hogy fellazuljon és tudja hogy bízhat bennem nem kell a macsót játszania?



2019. márc. 26. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ertem, minek van veled, ha nem bizik benned. Igy semmi ertelme. Lehet, hogy nem olyannak tartja a kapcsolatot, mint te. Hany evesek vagytok?
2019. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megbízik bennem hogy nem verem át de egyelőre még nem mutatja ki a sebezhető oldalát. Neki a szülei nagy valakik már gyerekként maximalista volt, a problemáit neki kellett megoldania és hozzászokott.
2019. márc. 26. 15:09
 3/5 A kérdező kommentje:
A párom 33 én 22
2019. márc. 26. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
33 eves ember mar nem nagyon fog valtozni. Foleg akkor, ha a szulei miatt is feszko van benne. Az osszetuzesekre irhatnal konkretumot, mert lehet, hogy nem is nagy dolog, amin a vita megy.
2019. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg azért nem beszél mert otthon ezt szokta meg. Vannak családok akik úgy élik az életüket,hogy csak felületes dolgokról beszélnek otthon, és a bizalmas,problémás helyzeteket nem elemzik ki.

Aki ezt szokja meg az nagyon nehezen változtat ezen, sőt, kevés esély van rá,hogy teljesen megnyílik a kapcsolatában.


És ez nehezebb helyzet mintha azért nem beszélne mert nem bízik meg Benned hiszen akkor egy idő után elnyered a bizalmát, de ha azt szokta meg,hogy magában "rendez le" mindent, később sem fog más lenni. Legalábbis csak részben.


A párom is ilyen.A családi témáik a "mi legyen az ebéd, mi volt a suliban" voltak, és sosem beszéltek a már felnövő gyerekek kapcsolatairól, barátaik hiányáról,a bánatukról/örömükről. Még a testvérek egymással szemben sem. Igy nőttek fel, és ezen felnőttként sem tudtam sokat változtatni, még úgy sem,hogy én mindent megbeszélős vagyok, és erre biztattam Őt is.


Nehéz helyzet ez, és sok magasan kvalifikált családban fordul ez elő.

2019. márc. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!