Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján érdekelhetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján érdekelhetem a pasit, vagy nem? Félénk lenne vagy közönyös?

Figyelt kérdés

Pár hete dolgozok az új munkahelyemen, ahol van egy szingli férfi kollégám. Nem nagyon beszéltünk, eleinte észre sem vettem, de aztán valahogy mégis megtetszett nekem. A közelében mindig igazítgattam a ruhámat vagy a hajamat. Amikor a folyosón találkoztunk, mindig bájosan mosolyogtam és kerestem a szemkontaktust, de ő csak lesütött szemekkel ment el mellettem, vagy mindig szöszölt valamivel, mintha nagyon elfoglalt lenne. Volt már hogy kettesben beszélgettünk, olyankor fel-alá járkált, a szekrénynek dőlt vagy az ajtófélfának, de nem akart leülni. Sokszor van az is, hogy ha én beszélgetnék vele, akkor közben "dolgozik" valamin, de azt mondja nem baj, ő több dologra is tud figyelni...

A múltkor pl nagyon jót beszélgettem a kollégáimmal, akikkel egy irodában vagyok. Ő pedig bejött vagy 4x, mindenféle piszlicsáré dolog miatt, amiket beszélt a kollégáimmal a szobában. Utána én is kérdeztem tőle valamit, kicsit semleges volt, aztán megint a többi kollégáimmal kezdett el beszélni.

Ezek alapján úgy könyveltem el, hogy nem érdeklem. De aztán egyik nap rövid szoknyában és egy csinos felsőben mentem dolgozni és amikor egy légtérbe kerültünk, akkor nos... hát észrevettem, hogy felizgult...

Most akkor érdeklem vagy nem? Miért viselkedik így? És én mit tehetnék, hogy ebből alakulhasson valami?


2019. nov. 8. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok
2019. nov. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dulcolaxot a kávéjába! Kirobbanó siker lesz, szó szerint.
2019. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Az még nem érdeklődés, hogy ku.r.vának öltözöl és feláll rád a farka.
2019. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
De komolyan, aki ilyen hatarozatlan arra hogy tudsz ferfikent tekinteni?
2019. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tobb esze van mint neked es nem akar munkahelyen semmit, mert nagy szazalekban ugyse lesz jo vege.
2019. nov. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Arra véletlenül se gondolj, hogy ez a srác alapból ilyen keveredett és nem te váltod ki belőle... Az meg, hogy valakinek feláll a farka, nem sok köze van a mélyebb érdeklődéshez.

Felnőttek...

2019. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebből annyi derül ki, hogy te fülig szerelmes vagy belé. Amit leírtál, az totál természetes viselkedés.
2019. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Vagy mégsem izgult fel vagy nem miattad. Egy miniszoknya mindennapos látvány.
2019. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy odavan érted, csak balfék.

Azért felnőtt embertől csak kínos, ha egy miniszoknyás kolléganőtől feláll neki.


Ha nő volnék, én hanyagolnám.

2019. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!