Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Már napok óta ezen gondolkodom, hogy vajon erre mi lenne a megfelelő reakció 😂 És kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak.


Szóval, ha a régóta kiszemelt személy félre hívna és elmondaná, hogy tetszel neki.


Nyílván nem fogsz egyből a nyakába ugrani és te is szerelmet vallani,de azért egy "köszönöm, aranyos vagy" meg nagyon kevés lenne ahoz, hogy ezt tovább vigye. Meg ugye zavarba is lennél, és meg lennél lepődve. Én fogalmam sincs hirtelen mit tudnék erre válaszolni.


Normális válaszokat kérnék 😁



2020. jún. 7. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcsolatban ki mentünk egy parkban aztán ott mondta el hogy szeret. Nagyon aranyos volt ahogy mondta. Megölteltem és mondtam neki hogy én is szeretem. Aztán sétáltunk tovabb és beszélgettünk hülyéskedtünk. A csókkal vártunk még pár napot nem egyből történt.
2020. jún. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mondanám neki, hogy ő már régóta a kiszemeltem, nekem is nagyon tetszik, feldobnám, hogy menjük el valahova aznap.
2020. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh ezek nagyon jók. Erre még nem is gondoltam :)
2020. jún. 8. 01:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt: Akkor úgy látszik, kölcsönös az érzés. Aztán majd folytatja valamivel, esetleg másnapra megbeszélhettek egy randit.
2020. jún. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!