Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszajelöljem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszajelöljem?

Figyelt kérdés

Már így az elején leszögezném, hogy nem vagyok nagy facebook rajongó. Legalábbis a szükséges kommunikáció miatt gyakran használom, de semmi másra nem alkalmazom. Nem böngészem, nem jelölgetek be mindenkit. Akik bejelölnek azokat elég ritkán jelölöm vissza, általában meg se nézem a jelöléseket. Nos az a helyzet adódott, hogy van egy srác, bátyám egyik barátja. Már régóta szinpatikus, de mivel későn érő típus vagyok így nem jutott eszembe, hogy bárki is tetszene. Hát most kezdtem el foglalkozni a fiúkkal nem rég... Mondjuk ez a srác még nem tetszik úgy, csak kifejezetten szimpatikus. Van tőle egy jelölés facebookon. Nehéz ezt bevallani, de több, mint két éves azt hiszem. Észre sem vettem, ugye már mondtam, nem szoktam nézni ezeket. Bár két évvel ez előtti énemet tekintve, sokkal zárkózottabb voltam, vissza se jelöltem volna. Azonban most megfordult a fejemben, hogy visszajelölöm. Szerintetek nagyon ciki vagy kellemetlen ha csak most jelölöm vissza??? Plussz félek, hogy elmondja bátyámnak azt meg nem szeretném.. Nem tudom mi baj lenne abból, de igen, még mindíg elég szégyenlős vagyok ezen a téren, pedig már 16 éves vagyok. Nem sokszor látom mostanában. Ez előtt a bátyámmal láttam többször. Idén elkezdtem buszozni, a buszon többször látom, de a karantén miatt ugye nem kell sehová se mennem. Szóval szerintetek mennyire ciki ha csak most jelölöm vissza? Vagy túl dondolom ezt az egészet?

Előre is köszi a válaszokat!


2020. jún. 7. 06:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valaki cikinek tartaná. Ha nem használod, nem kell csodát várnia senkinekn


Én is muszájból használom, de azért ezeket megnézem, hátha valaki fontosat akar stb.


Ha szeretnéd, jelöld vissza nyugodtan. Lehet, nem akart volna semmit, csak ismerősnek jelölni.

Ha elmondja a tesódnak, ez van. Nem csinálsz semmi olyat, ami ártana egy egyszerű jelöléssel.

2020. jún. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld vissza és ird meg neki hogy nem vettedd észre a jelölés, csak most, bocs a késlekedésért. Ebből elindulhat egy beszélgetés is.
2020. jún. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!