Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megöl a bűntudat. El kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megöl a bűntudat. El kell neki mondanom de hogyan? 18/L

Figyelt kérdés
Volt egy osztálytársam aki elsős koromtól a legjobb barátom volt(nevezzük Daninak). Aztán 9.-ik fele rájöttem hogy már nem csak mint barátot szeretem de az érzések amiket iránta éreztem az évek során egyre erősebbek lettek. Dani helyes,imádnivaló,humoros és mindig ott van mellettem bármi rossz történnyen. Vele volt az első csókom és a szüzességünk is együtt vesztettük el.Egyedül a nővérem tudott erről meg az egyik lány barátnőm. Nem mertem elhívni randira mert féltem az elutasítástól és hogy akkor minden megváltozna. Aztán tavaly egy bulin mikor éppen a mosdóból jöttünk vissza pár lánnyal megláttam a legjobb lány barátnőm a szájába turkálni. Tudott arról mit érzek Dani iránt mégis megtette majd össze is jöttek. Elvoltam keseredve és hát vigaszt kerestem így összejöttem egy sráccal( nevezzük Kristófnak). Ezek után Dani teljesen megváltozott. Olyanokat mondott hogy én miért járok ezzel meg hogy dobjam ki. Nem tettem meg mert szerelmes lettem. De mégis egy óriási hibát követtem el. Egy hete volt egy osztálybuli és mindenki többet ivott a kelleténél. Annyira emlékszem hogy elkezdtünk veszekedni a Danival mivel közölte hogy Kristóf nem érdemel meg engem mert ő egy senki és nem tud rólam semmit úgy mint ő. Az utána következő vita után már az ágyban kötöttünk ki úgy hogy Dani barátnője azaz az én volt legjobb barátnőm egy szinten lejobb iszogatott. Reggel mikor Dani mellett ébredtem legszívesebben elsüllyedtem volna szégyenemben. Nem tudok a Kristóf szemébe nézni ezek után. Azóta nem találkoztam vele. Szeretem őt és úgy érzem életem legnagyobb hibáját követtem el. Nem tudom hogy mondjam el neki.

2020. jún. 7. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Szóval Danival csókolóztatok, szexeltetek meg minden, de mégse jöttetek össze? Ezt mégis hogyan?


Az, hogy Dani annyit szidta Kristófot, arra enged következtetni, hogy féltékeny volt rá (tehát gyengéd érzelmeket táplál irántad). Viszont a legjobb barátnőddel kavargatott. Ha nagyon kellettél volna neki, akkor ez nem történik meg.


Kristóffal oszd meg az igazat, ennyit megérdemel. Nem írtál róla semmit, szóval ötletem sincs, hogyan reagál.


Szerintem a legjobb, hogy egy kicsikét hanyagolod mindkét fiút. Legyél egy kicsit egyedül, tisztázd magadban az érzéseidet Kristóf és Dani iránt, és ennek megfelelően dönts.

2020. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Osztalybuli? Nincs is iskola 2honapja. Vagy most jutott eszedbe a dolog?


Osztalybilulin alkohol? Nincs az a tanar aki engedi.



Orasi kamu sztori.

2020. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az osztalybuli nálunk azt jelenti hogy az egész osztály összejön valakinél és iszunk...
2020. jún. 8. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Életed legnagyobb hibáját követted el? Ó szent ártatlanság! Addig jó, amíg így érzed. Nyugi, kislány, lesznek ennél durvább dolgok is az életben.
2020. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi, de ez a történet totál olyan mint a "Barátok közt" egyik forgatókönyve. Tuti valós ez a sztori?
2020. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Álmodozó szüz kislány..
2020. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem értem ebben milyen olyan hihetetlen de mindegy... Én csak tanácsot szerettem volna kérni az ügyben.
2020. jún. 10. 23:28
 8/8 anonim válasza:
100%

Figyelj ez nem egy könnyű eset. Hiszek neked mert az en baráti körömbe is voltak már ennél meredekebb sztorik is. Na de a lényeg: 1.Ülj le Danival és beszéljétek meg hogy mit is éreztek egymás iránt. 2. Ha megbeszéltetek mindent az éezéseidet letisztázva beszélj Kristóffal. Ha úgy gondolod maradj vele de ha szeretitek egymást Danival akkor szerintem legyetek együtt. A volt lb-d miatt ne legyen lelki ismeret furdalásod mert egy igaz barát nem tesz ilyet. És ha tényleg nagyon jóba vagytok úgy is ki fogtok békülni.

Ha gondolod írj rám privátba hátha tudtam/tudok segíteni. 16L

2020. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!