Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el újra beszéln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el újra beszélni vele?

Figyelt kérdés
sziasztok! ti mit tennétek ebben a helyzetben? 2 eves kapcsolatom ért veget az elmult hetekben, borzalmas kapcsolat volt, orommel szalltam mar ki belole. van egy srac aki egy utcara lakik tolunk. a kapcsolatunk alatt irkalt tobbszor is h talalkozzunk (1-2 honapja max) aztan exem miatt letiltottam. folyamatosan ra gondolok amiota keresett. nagyon regota ismerjuk egymast latasbol. folyamatosan lenyomozta h ki a baratom es kb mindent tud rola ( ezt egy kozos baratunktol tudom ) a kozos baraton keresztul nem tudnek visszalepni a srac eletebe? nem nagyon merem elmondani a sracnak mert szerintem a kozos baratunk tobbet akar tolem es felek h mgbantom:/ viszont ra gondolok minden pillanatba 🙄 annyira szeretnem megismerni szemelyesen is. mit tegyek?
2020. jún. 11. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is talán old fel a tiltást szerintem
2020. jún. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

(viccen és beszóláson kívül komolyan, azzal kezded)


Aztán köszönsz, tuti rákérdez, hogy "hát te", szóval nagy elmagyarázod


Vagy hagyod és random téma

2020. jún. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*vagy elmagyarázod

Nézd el az elírásokat, késő van😅

2020. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom😄 szakitas utan azonnal feloldottam 😄
2020. jún. 11. 01:05
 5/6 A kérdező kommentje:
viszont még nem volt bennem annyi ero hogy rairjak 🙄
2020. jún. 11. 01:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ráparázni

Egyszerűen csak írod hogy szia vagy helló


Bár nem hinném, hogy mostanában válaszol, este, ugye

2020. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!