Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztaltabb anyukák vélemény...

Tapasztaltabb anyukák véleményére lennék kiváncsi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Január 10-én voltam utoljára beteg! Ez alapján már hét hetes terhesnek számitok, viszont tudom hogy a ciklusom végén fogant, márcsak onnan is mert csak február19-én lett elöször nagyon halvány pozi a tesztem! Akkor igazábol kb 5 hetes lehetek most! Mikor érdemes elmennem orvoshoz? Várjak még? Nem szeretnék tul korán!
2018. márc. 1. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Nos elôször is nem beteg voltál, hanem menstruáltál.

Az utolsó menzesz elsô napjától kell számolni, és a 6-7. hét körül elég orvoshoz menni.

2018. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Elsô vagyok. Most számoltam vissza. 8+1 hetes vagy, szóval nyugodtan mehetsz, már szívhangnak is kell lennie.
2018. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Elso valszolo: direkt irta, hogy kesobb lett terhes, nem kozepidoben es kb masfel hete lett pozitiv tesztje. Akkor mindegy, hogy mensi szerint mar tobb hetes, ugysem lesz szivhang, ha most megy, mert az embrio kisebb...


Kerdezo: az esetedben en inkabb a leheto legkesobbi datummal szamolnek, a pozitiv teszttol legalabb 2, de inkabb 3 hettel mennek uh-ra. Ha igaz a sejtesed, akkor ugy mar a 6 hetet betoltened (nem mensi szerint) es lenne szivhang.

Ha megis kiderul, hogy a mensi szerinti kor realis, akkor sem maradsz le semmirol.

2018. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pozi teszttől 2 hétnél hamarabb ne menj.. Se az első jól szamolt.. Ha később fogant, akkor is lehet már menni...


Nálunk azért 1 hét eltelik az időpontkérés után, az időpontig...

2018. márc. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kesobbi, foganasi datumbol visszaszamolnek 2 hetet, ezt vennem alapnak, a dokinak is ezt adnam meg a menzesz kezdetenek, mert Magyarorszagon a szules varhato idopontjat meg mindig nem a 12. het elotti ultrahangos meretek alapjan szamitjak ki sok helyen, hanem menzesz alapjan, aztan parazhataz a genetikai uh-kon, meg az utolso hetekben, hogy ne kelljen inditani a szulest. Szoval en a januar vegetol szamolnam, es ahhoz kepest kernek az orvoshoz is idopontot.
2018. márc. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, a kisfiammal is ugyanigy jártam! Karácsonyra voltam kiirva, aztán január ötödikén spontán szültem, ugy hogy elötte már befektettek pár napja és inditgatással rémisztgettek, hiába mondtam én hogy még van idönk!
2018. márc. 3. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!