Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit gondoltok a kicsit ironikus, gunyoros lányokról?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy teljesen kiállhatatlan, csak hogy nem épp könnyű természet, de ha kell, tud vicces és aranyos is lenni
2020. júl. 4. 20:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha jópofán ironikusan beszólna úgy hogy vicces és nem bunkó akkor én lennék az első aki egy jót nevetne. Bírom az ilyen embereket.
2020. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Én ilyen vagyok és azt tapasztaltam hogy emiatt a fiúk csak haverként néznek rám
2020. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Osmerős szitu
2020. júl. 5. 14:42
 14/23 anonim ***** válasza:
80%
#12 ezt szétadom, nagyon igaz😂😂
2020. júl. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
73%
En is ilyen vagyok 🤔
2020. júl. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "flegma vagyok, de tudok jó fej is lenni" pitsák. Kell a francnak.
2020. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen😂😂
2020. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak haverok
2020. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kivel vagy mivel gunyoros.

Ha engem szivatgat, az én rovásomra poénkodik azt nem nagyon szeretem. Volt egy ilyen barátnőm, eléggé durván beszólogatott nekem, és ő ezt poénosnak gondolta.

Amikor én meg visszaszóltam, akkor meg megsértődött, és lebunkózott.

Nem volt egy hosszú kapcsolat.

2020. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A gunyoros magatartásból nem következik az ironikus viccelődés és a vadság az ágyban. Volt olyan barátnőm, aki szeretett csípkelődni, ironizálni, de alapvetően kedves volt az emberekkel, tudta, hogy hol a határ. Nekem ha valaki azt mondja, hogy "gunyoros természetú", akkor egy olyan emberre gondolok, aki nem tudja hol a határ a vicces és túlzóan piszkáló között, akkor is beböfögi a véleményét, mikor senki nem kérdezte és abszolút alkalmatlan, nem gondol másra, csak hogy ő elejtse azt a roppant humoros és ironikus mondatot... Valaki biztos ezt el tudja viselni, engem fáraszt, kerülöm az ilyen negatív embereket, legyen az lány vagy fiú.
2020. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!