Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit gondoltok a kicsit ironikus, gunyoros lányokról?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy teljesen kiállhatatlan, csak hogy nem épp könnyű természet, de ha kell, tud vicces és aranyos is lenni
2020. júl. 4. 20:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
A gunyorosat nem így gondoltam. Alapvetően kedvesen állok az emberekhez, csak emiatt sokszor estem pofára. Ez egy amolyan védekező mechanizmus. Akikhez közel állok nem vagyok ilyen. Csak e miatt a kialakult előítélet miatt kevesen akarnak jobban megismerni. Egy óra után a többség feladja
2020. aug. 26. 18:31
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha nem rossz szándékból teszi, és azért tisztelettel is, akkor szívesen megismerném.

De amúgy ha csak kötekedésből, akkor nem. :D

2020. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kivel, mivel gunyoroskodik. Nyilván van egy határ. Ha engem szivat folyamatosan egy lány, azt utálom, volt ilyen kapcsolatom, nem tartott sokáig.
2020. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!